Simonds International usprawnia nowoczesne procesy produkcyjne dzięki rozwiązaniom IFS

Rozwiązania chmurowe IFS pomogą firmie Simonds w modernizacji platformy operacyjnej w celu zwiększenia produktywności i usprawnienia obsługi klienta

Warszawa, 3 listopada 2020 — IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że Simonds International, najstarszy producent narzędzi tnących w Ameryce Północnej, wdroży system ERP IFS Applications™ w chmurze do obsługi swojej działalności operacyjnej w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Projekt pozwoli firmie Simonds zwiększyć dokładność prognozowania oraz planowania zapasów bezpieczeństwa, zapewnić większą przejrzystość marż w rozbiciu na poszczególne produkty oraz obsługiwać procesy logistyczne w wielu lokalizacjach. Rozwiązanie chmurowe IFS pomoże przedsiębiorstwu zmniejszyć złożoność przez wyeliminowanie konieczności stosowania systemów dodatkowych, jak również modernizację procesów tak, by w mniejszym stopniu zależały od wiedzy poszczególnych pracowników.

W ostatniej fazie oceny IFS pokonał firmę Infor, z której rozwiązań dotychczas korzystał Simonds, oraz firmę Epicor.

„Było dla nas jasne, że IFS rozumie potrzeby naszego złożonego środowiska produkcji i będzie w stanie w ramach jednej platformy spełnić, a nawet przewyższyć, nasze oczekiwania, którym nie sprostało wiele odrębnych systemów dotychczas przez nas używanych” — powiedział Henry Botticello, dyrektor ds. finansowych Simonds International.„Ponadto potrzebowaliśmy międzynarodowej, skalowalnej platformy technologicznej, która zapewniałaby jednolitą widoczność wszystkich ośrodków w celu usprawnienia obsługi klienta. Ergonomia i komfort użytkowania systemu IFS pomogą nam również przyciągnąć i utrzymać utalentowanych pracowników”.

„Klienci tacy jak Simonds nigdy nie bali się podejmować wyzwań” — powiedziała Cindy Jaudon, prezes IFS na region obu Ameryk. „Gdy zdaliśmy sobie sprawę z tego, że nie będziemy w stanie zorganizować naszych warsztatów stacjonarnie, wspólnie znaleźliśmy sposób, by szybko dostosować nasze plany. Dzięki temu mogliśmy przeprowadzić wartościowe sesje, które pozwoliły IFS zrozumieć rzeczywiste wyzwania biznesowe i wskazać obszary, w których należało zapewnić wymierne korzyści. Nasze podejście umożliwiło nam również zaproponowanie najlepszego możliwego modelu wdrożenia nowego zestawu rozwiązań”.

Więcej informacji na temat oferty IFS dla przedsiębiorstw produkcyjnych można znaleźć na stronie www.ifs.com/corp/industries/manufacturing/

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifs.com

Informacje o firmie Simonds International

Już od ponad 185 lat profesjonaliści z branży obróbki drewna korzystają z produktów i usług Simonds International, aby zwiększać swoją konkurencyjność na rynku. Od samego początku naszej działalności dostarczamy wysokiej jakości narzędzia oraz organizujemy szkolenia z zakresu optymalizacji ich używania w celu zapewniania przedsiębiorstwom wymiernych korzyści. Jako najstarszy producent narzędzi tnących w Ameryce Północnej, Simonds International oferuje jedną z najszerszych i najbardziej zaufanych linii produktów tnących oraz powiązanego sprzętu do modernizacji dostępnych na całym świecie. Z innowacyjnych, wysokiej jakości produktów i usług Simonds International korzystają menedżerowie młynów, nadzorcy i szlifierze. Ponadto dzięki fuzjom z firmami B.G.R. Saws, Burton Saw and Supply, Cut Technologies i US Blades staliśmy się zaufanym partnerem naszych klientów oraz liderem rynku innowacyjnych, niestandardowych tarcz tnących, materiałów eksploatacyjnych i usług. https://simondsint.com/

Informacje o firmie IFS

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem majątku oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa naszych pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu z naszych klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze. Nasz zespół składa się z 4000 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu status quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś — więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.

Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland

Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem https://blog.ifs.com/, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*