Queris ukończył wdrożenie systemu CMMS w fińskim zakładzie Froneri

Pierwsze, z szeregu zaplanowanych, wdrożeń systemu Queris CMMS w grupie Froneri zostało ukończone pod koniec ubiegłego roku. Polskie rozwiązanie uruchomiono w zakładzie w Finlandii.

Grupa Froneri jest globalnym koncernem produkującym lody. Przedsiębiorstwo powstało z połączenia firm R&R Ice Cream i zakładów Nestle zorientowanych na wytwarzanie lodów. W efekcie nowa organizacja stała się jedną z największych na świecie w branży lodowej. Do Grupy należy m.in. polska marka lodów Zielona Budka.

Queris nawiązał początkowo współpracę z polskim oddziałem korporacji (ówcześnie jeszcze R&R Ice Cream), ale system został szybko dostrzeżony i pozytywnie oceniony przez główne kierownictwo Grupy. W związku z tym rozpoczęto jego globalne wdrożenie w pozostałych jednostkach koncernu.

Polski system CMMS wspiera już zakład w Finlandii, a obecnie toczą się prace przygotowujące jego uruchomienie także w rosyjskim oddziale producenta.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*