Queris rozpoczyna kampanię promującą efektywność produkcji spożywczej i FMCG pod hasłem „MESOZOIK. Nowa era produkcji”

Producent i dostawca systemu Queris MES oraz innych rozwiązań dla produkcji, rozpoczął szeroką kampanię kierowaną do producentów branży spożywczej i FMCG. W ramach działań podejmowane będą zagadnienia związane z optymalizacją procesów produkcyjnych specyficznych dla zakładów tych sektorów.

Kampania przebiega pod hasłem „MESOZOIK. Nowa era produkcji”, nawiązującym do wykorzystania systemów MES, jako skutecznego narzędzia pozwalającego nie tylko zwiększyć produktywność zakładu, ale także zbudować na efektywności nowego rodzaju przewagę konkurencyjną.

– Funkcjonujemy w czasach trudnych dla produkcji. Po serii kryzysów wszyscy oczekiwaliśmy ożywienia, tymczasem z rynku napływają niepokojące sygnały o znacznym zmniejszeniu czy wręcz ponownym załamaniu sektora produkcji. W tej sytuacji odwaga i wizja zdigitalizowanych procesów odegra jeszcze większą rolę w rozwoju przedsiębiorstw – mówi Tomasz Zieliński, prezes spółki Queris i dodaje – Motyw kampanii nieprzypadkowo nawiązuje do zmiany epoki, ponieważ żyjemy w czasach zupełnie innych niż te, do których byliśmy przyzwyczajeni jeszcze kilka lat temu.

Analogię do dziejów Ziemi dostawca rozwiązań IT uzasadnia również tym, że samo wdrożenie systemu MES to dla firmy często wydarzenie przełomowe. Zmienia się kultura pracy, rośnie wydajność produkcji, a producenci sektora FMCG mogą za jego pomocą zidentyfikować rzeczywiste wąskie gardła produkcji i znacznie zwiększyć jej strumień.

Chociaż kampania skierowana jest głównie do firm branży spożywczej i FMCG, to promowany system Queris MES z powodzeniem wykorzystują także producenci innych sektorów.

Działania promocyjne skupiają się na zwiększaniu produktywności i zysków z produkcji za pomocą systemu MES (z ang. Manufacturing Execution System). Aspekty zmiany podejścia do procesów wytwarzania, optymalizacji produkcji i zwiększania zyskowności przedstawiono w interesujący sposób, wplatając je w terminologię charakterystyczną dla opisów historii Ziemi.

Punktem kulminacyjnym dla każdej zainteresowanej firmy jest indywidualna wyprawa do Parku Piekarskiego. Czym jest, jakie atrakcje czekają na uczestników i jak się na nią dostać można sprawdzić na dedykowanej stronie kampanii – MESOZOIK. Nowa era produkcji.

Kampania będzie realizowana poprzez działania online, aktywność w social mediach, publikacje na portalach branżowych oraz promocję outdoorową w ramach wizyt w Parku Piekarskim. Za koncepcję kreatywną kampanii i koordynację jej realizacji odpowiada agencja Cucaburra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*