PSI w pierwszej dziesiątce najlepszych światowych dostawców systemów zarządzania magazynem WMS

Amerykański magazyn branżowy Logistics Tech Outlook ogłosił ranking liderów innowacji w 2018 roku. PSI Software zostało nagrodzone tytułem TOP10 w kategorii dostawców systemów zarządzania magazynem w rankingu opublikowanym przez renomowany amerykański magazyn Logistics Tech Outlook; uznanie znalazły innowacyjne rozwiązania PSI spełniające rosnące wymagania klientów.

Jurorzy rankingu, w tym dyrektorzy generalni oraz dyrektorzy ds. systemów informatycznych i technologii, analitycy i redakcja magazynu, ocenili wybranych dostawców systemów WMS oferujących wartość dodaną i rozwiązania dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

„O wyborze systemu PSIwms do grona najlepszych rozwiązań WMS na świecie zadecydowała jego innowacyjność. Firmy działające na rynku omnichanel oczekują, że system WMS może być sprawnie dostosowywany do dynamicznie zmieniających się wymagań. Dzięki technologiom Smart Move i Click Design PSIwms zapewnia swoim klientom wymaganą elastyczność i wsparcie dla wzrostu biznesu. Tytuł TOP10 cieszy mnie tym bardziej, że rozwój systemu PSIwms jest częściowo realizowany przez zespół w Polsce – mówi Arkadiusz Niemira, Prezes Zarządu PSI Polska”.

Miejsce w pierwszej dziesiątce rankingu najlepszych światowych dostawców systemów zarządzania magazynem to już czwarta nagroda przyznana PSI w ciągu ostatnich miesięcy w uznaniu innowacyjnych rozwiązań i produktów zorientowanych na klienta. W połowie 2016 roku firma PSI znalazła się w rankingu najbardziej innowacyjnych niemieckich małych i średnich przedsiębiorstw.

Następnie wiosną 2017 roku system zarządzania magazynem PSIwms został uznany za „Najlepszą Markę w Logistyce 2017”, a w listopadzie Grupa PSI, jako jedyna firma z branży oprogramowania, zajęła 29. miejsce w rankingu 50 najbardziej innowacyjnych niemieckich MŚP ogłoszonym przez niemiecki tygodnik ekonomiczny WirtschaftsWoche.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*