Producent zamknięć aluminiowych Fob-Decor wybiera Queris

Firma Fob-Decor jest producentem zamknięć aluminiowych i stalowych wykorzystywanych w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.

W celu poprawy procesów związanych z utrzymaniem ruchu, przedsiębiorstwo zdecydowało się na wdrożenie rozwiązania klasy CMMS.

Nasz nowy klient jest fabryką z ponad stuletnią tradycją, a jego głównymi produktami są nakrętki aluminiowe, a także uszczelnienia. Produkty Fob-Decor wykorzystują takie marki alkoholowe jak na przykład:

  • Wyborowa S.A.,
  • Stock,
  • Podlaska Wytwórnia Wódek,
  • Polmos Żyrardów (wódka Belvedere),
  • Jantoń.

Odbiorcami są także producenci napojów niealkoholowych (Jurajska, Ustronianka, czy Nestle Polska).

Roczna sprzedaż sięga poziomu 850 mln różnego rodzaju nakrętek, z czego 24% przeznaczona jest na eksport m.in. do Niemiec, Francji, Holandii, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Meksyku, Chile, Rosji, Nowej Zelandii i kilkunastu innych krajów.

Poszukując usprawnień, które wsparłyby osiągnięcie jeszcze większej wydajności zakładu oraz umożliwiłyby lepszą kontrolę kosztów związanych z utrzymaniem ruchu, zwrócono uwagę na oprogramowanie CMMS, które stwarza takie możliwości.

Wybór padł na dostarczane przez nas rozwiązanie i od tej pory system Queris CMMS stał się narzędziem, które umożliwia efektywne zarządzanie parkiem maszynowym, jego naprawami oraz konserwacją.

Źródło: Queris BPC GUIDE-MAJ/CZERWIEC 2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*