Producent konstrukcji spawanych dla budynków i maszyn budowlanych – firma HERN wybrał system od LOGIS

Firma HERN, producent konstrukcji spawanych dla budynków i maszyn budowlanych, korzysta z zalet wdrożenia rozwiązania APS LOGIS w procesie planowania produkcji. Ma to pomóc HERN w osiągnięciu wyższego poziomu wydajności operacyjnej i obsługi klienta.

Zarząd HERN postanowił zainwestować w rozwój procesu planowania. Firma LOGIS została wybrana na partnera do współpracy, jako wysoce wyspecjalizowany producent, który posiada wiele licznych referencji w tej dziedzinie.

Dyrektor wykonawczy i finansowy spółki, Roman Vida, skomentował wybór dostawcy i przebieg projektu: „LOGIS przekonał nas podczas rozmów sprzedażowych swoim profesjonalnym podejściem, wysokim poziomem wiedzy fachowej, referencjami i konstruktywnymi negocjacjami na temat warunków współpracy. Sam projekt został wykonany zgodnie z ustalonym harmonogramem i przebiegał sprawnie, bez żadnych istotnych problemów i niespodzianek. Z mojego doświadczenia wynika, że nie ma wielu projektów w dziedzinie IT, podobnych do tego który przeprowadziliśmy z LOGIS – nie tylko harmonogram działań został dotrzymany, ale również budżet.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*