Polski producent KAN wybiera IFS do wsparcia globalnej ekspansji i usprawnienia łańcucha dostaw

Firma IFS , globalny dostawca oprogramowania chmurowego dla przedsiębiorstw, poinformowała, że wiodący polski dostawca instalacji wodnych, grzewczych i technologicznych sprzedawanych pod marką KAN-therm nabył rozwiązanie IFS Cloud ERP.

KAN zdecydował się skoncentrować na sześciu modułach funkcjonalnych IFS Cloud: finansach, kontrolingu, kadrach i płacach, produkcji, łańcuchu dostaw i zarządzaniu relacjami z klientami (CRM). W pierwszej fazie wdrożenia rozwiązanie zostanie udostępnione 700 użytkownikom w sześciu krajach na całym świecie.  

Decyzja o wdrożeniu oprogramowania firmy IFS zapadła w momencie, gdy KAN  umacnia swoją pozycję i przygotowuje się do wejścia na nowe, pozaeuropejskie rynki.

Rozwiązanie IFS Cloud, można skalować w celu zaspokojenia potrzeb związanych z jego szybką ekspansją, która obejmuje budowę nowych fabryk. Oprogramowanie IFS umożliwi również dostawcom usług budowlanych dostęp do danych w czasie rzeczywistym, usprawni raportowanie i skonsoliduje architekturę aplikacji.

„Dzięki rozwiązaniu firmy IFS mamy możliwość usprawnienia każdego aspektu naszej działalności w jednej platformie opartej na chmurze. Będzie to miało kluczowe znaczenie dla zwiększenia wydajności i przyspieszenia procesu ekspansji na rynki międzynarodowe. Ponadto wiedza i profesjonalizm, które wykazał zespół IFS od czasu rozpoczęcia współpracy, dały nam pełne zaufanie do zespołu wdrożeniowego i że IFS Cloud spełni nasze potrzeby biznesowe”.

Łukasz Urbaniak, CIO Grupy KAN

Ponadto, aby zmaksymalizować realizację wartości w dłuższej perspektywie, firma KAN przystąpiła do IFS Success Services, modelu długoterminowej współpracy, który pomaga zapewnić ciągłe dostarczanie wartości w czasie, a każda aktualizacja wspiera firmę w korzystaniu z wiecznie zielonego podejścia.

„KAN koncentruje się na zaspokajaniu potrzeb klientów poprzez koncentrację na innowacjach oraz dostarczaniu wysokiej jakości produktów i usług, przy jednoczesnej optymalizacji zużycia energii i wspieraniu zrównoważonych, przyjaznych dla środowiska praktyk budowlanych. . Firma IFS jest zaangażowana w dostarczanie zaawansowanych funkcji ERP i specjalistycznej wiedzy w danej dziedzinie, których KAN potrzebuje, aby sprostać temu podwójnemu wyzwaniu już dziś”. 

Marek Głazowski, dyrektor zarządzający IFS na Polskę i Europę Wschodnią

O KANIE

Grupa KAN, to doświadczony europejski producent i dostawca systemów instalacyjnych KAN-therm. Od momentu powstania w 1990 roku KAN zbudował swoją pozycję na mocnych filarach: profesjonalizmie, innowacyjności, jakości i rozwoju.

Dziś firma zatrudnia ponad 1100 osób. Posiada sieć oddziałów na terenie całej Polski oraz filie w wielu innych krajach. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 68 krajów na całym świecie. Sieć dystrybucji obejmuje Europę oraz znaczną część Azji, Afryki i Ameryki.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://en.kan-therm.com/p/kan-group

O firmie IFS

Firma IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw w chmurze dla firm na całym świecie, które produkują i dystrybuują towary, budują i utrzymują aktywa oraz zarządzają operacjami ukierunkowanymi na usługi. W ramach jednej platformy nasze produkty branżowe są z natury połączone z pojedynczym modelem danych i wykorzystują wbudowane innowacje cyfrowe, dzięki czemu nasi klienci mogą dać z siebie wszystko, gdy jest to dla nich naprawdę ważne – w Moment of Service™. Wiedza branżowa naszych pracowników i naszego rozwijającego się ekosystemu wraz z zaangażowaniem w dostarczanie wartości na każdym kroku sprawiły, że firma IFS jest uznanym liderem i najczęściej polecanym dostawcą w naszym sektorze. Nasz globalny zespół składający się z ponad 5500 pracowników codziennie realizuje nasze wartości elastyczności, wiarygodności i współpracy, wspierając tysiące klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*