Phoenix Contact Wielkopolska wybiera system Queris CMMS

Oddział światowego lidera w produkcji elementów do elektryfikacji i automatyzacji, Phoenix Contact Wielkopolska, ukończył wdrożenie systemu dla utrzymania ruchu. Spółka należąca do Phoenix Contact wybrała polski system CMMS.

Zakład produkcyjny w Nowym Tomyślu został wyposażony w najnowsze rozwiązanie CMMS firmy Queris, dzięki któremu załoga fabryki zyska nowe możliwości zarządzania własnymi procesami utrzymania ruchu.

– Profesjonalny system dla utrzymania ruchu pomoże nam jeszcze lepiej zorganizować pracę działów technicznych. Zakładamy, że jego wykorzystanie w ciągu kilku miesięcy zwiększy dostępność naszych zasobów produkcyjnych. – mówi Mariusz Marciniak, Project Manager w Phoenix Contact Wielkopolska, który wyjaśnił tym samym główne motywy, jakie stały za decyzją o zrealizowanej inwestycji.

Bardzo cieszymy się, że spółka Phoenix Contact Wielkopolska dołączyła do grona użytkowników naszego systemu i że mogliśmy zrealizować wdrożenie obejmujące tak wiele aspektów dotyczących utrzymania majątku trwałego w jej zakładzie. Decyzja oddziału Phoenix Contact Wielkopolska to kolejne potwierdzenie faktu, że nasz polski system to narzędzie klasy światowej, sprawdzające się w każdej branży i regularnie wybierane zarówno przez rodzime zakłady, jak i fabryki międzynarodowych koncernów działających na całym świecie – podsumował Arkadiusz Więdłocha, Wiceprezes Queris.

Phoenix Contact jest globalnym liderem w produkcji elementów elektryki i automatyki, które są wykorzystywane w różnych gałęziach gospodarki. Koncern dostarcza swoje wyroby między innymi na potrzeby przemysłu, infrastruktury transportowej, automatyki budynków, przesyłu i dystrybucji energii czy inteligentnych sieci i miast. Phoenix Contact Wielkopolska to trzeci największy zakład produkcyjny w całej Grupie, w którym zatrudnionych jest ponad 3400 pracowników.

Źródło: Queris

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*