nVision z podwójnym tytułem Produkt Roku 2018

Po raz siódmy z rzędu czytelnicy magazynu IT Professional wybrali Axence nVision Produktem Roku. Zdobyliśmy również I miejsce w plebiscycie IT w Administracji. Dziękujemy!

To już siódmy z rzędu triumf w Axence nVision w kategorii Monitoring i Zarządzanie i kolejna nagroda Czytelników. Oprogramowanie nVision jest rekordzistą na liście laureatów  magazynu IT Professional – aplikacja zdobyła także maksymalną ocenę w redakcyjnym teście i rekomendację „IT Professional”.

Laury zdobyła dziesiątą edycja nVision i jej nowe funkcje, wśród których część dotyczyła modyfikacji w kontekście RODO. Mnogość nowości funkcjonalnych w tym roku uzupełniła wersja 10.3. nakierowana na wyższy komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Zwycięstwa w głosowaniach czytelników IT Professional i IT w Administracji są dla nas  niezwykle ważne. To właśnie głos użytkowników uznajemy, za najważniejszy test dla Axence nVision®. Tworzymy oprogramowanie z myślą o komforcie w użytkowaniu. Chcemy dostarczać rozwiązania, które dają satysfakcję i ogólną frajdę. Jednocześnie stawiamy na jakość produktów i narzędzi.  Recenzje i kolejne nagrody odzwierciedlają te cechy nVision® – jakość i przyjazny UXkomentuje Grzegorz Oleksy, Prezes Zarządu Axence

Produkt Roku 2018 IT w Administracji to plebiscyt, w którym nagradzane są najlepsze produkty IT wykorzystywane w codziennej pracy w jednostkach sektora publicznego. nVision zdobyło 1. Miejsce w głosowaniu użytkowników i redakcji w kategorii Oprogramowanie zabezpieczające.

7. Edycja rankingu IT Professional to wieloetapowy proces w trakcie którego czytelnicy zgłosili ponad 300 rozwiązań IT, na które można było oddawać głosy w 2. etapie. Głosami Czytelników opogramowanie Axence nVision® zostało Produktem Roku w kategorii Monitoring i zarządzanie.

Taktujemy zaufanie i pozytywną opinię użytkowników jako spełnią obietnicę utrzymania wysokiej jakości naszych rozwiązań. Największą radość sprawia nam zaangażowanie i więź ze społecznością nVision. Spotykamy się w szerokim gronie na konferencjach i szkoleniach, rozmawiamy nie tylko przy okazji zgłoszeń supportowych. Cenimy sobie merytoryczny odzew i sugestie co do rozwoju produktów. Bliskie relacje z klientami procentują – podkreśla Robert Posłajko, PR & Marketing Manager w Axence.

Axence sp. z o.o. sp. k. ul. Na Zjeździe 11, 30-527 Kraków
Więcej informacji udziela:
Robert Posłajko – PR & Marketing Manager, +48 12 448 13 27. +48 533 884 482

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*