NAVIGATOR365

Powitajcie nasz nowy produkt.

NAVIGATOR365 jest no-code’ową wersją NAVIGATORA. W niej skupiliśmy się na najważniejszych funkcjonalnościach, a interfejs przebudowaliśmy by odpowiadał najnowszym standardom rynkowym. Jest to zupełnie nowe narzędzie, skierowane głównie do mniejszych firm, jednak system został zaprojektowany tak, by każdy kto miał do czynienia z NAVIGATOREM mógł od razu przesiąść się na NAVIGATOR365 bez czytania dokumentacji i godzin nauki. System wzbogacony jest również o system modelowania procesów BPMN.

Co najważniejsze, NAVIGATOR wciąż jest naszym głównym narzędziem i będzie nieustannie wspierany oraz udoskonalany. NAVIGATOR365 skierowany został do innej grupy odbiorców, wychodząc na potrzeby nowego rynku.

Zachęcamy wszystkich do zaobserwowania naszego LinkedIn, na którym pojawiać się będą aktualności na temat NAVIGATORA365.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*