Mobilny backup od Xopero Software.

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że nasze smartfony z dnia na dzień stają się skarbnicami danych.

Ważne dokumenty, zdjęcia, hasła – ich utrata może być wielką szkodą – zarówno w przypadku telefonów służbowych, jak i prywatnych.

Dlaczego więc nie skorzystać z aplikacji zapewniającej nam pewną ochronę plików? Xopero Software – polski producent rozwiązań do backupu zaproponował wygodną metodę chroniącą telefony komórkowe i tablety.

W tym roku uruchomiona została aplikacja Xopero Cloud w wersji na iOS oraz Android. Producent zapewnia pełną funkcjonalność wersji mobilnej – możemy stworzyć szyfrowaną kopię zapasową kontaktów, wiadomości, zdjęć, plików muzycznych czy wideo.

Do tego nasze dane chroni niezawodny algorytm AES 256.

Dzięki Xopero można przywracać pliki z urządzeń pracujących na Androidzie na iPhona i odwrotnie. Co ważne, dostęp do kopii zapasowej naszych danych backupu mamy zarówno na telefonie jak i innych urządzeniach m.in. na służbowym laptopie lub domowym PC.

W każdej chwili możemy je także pobierać.

“Zależy nam na tym, aby nasi klienci, wybierając naszą markę, mogli korzystać z wysokiej klasy backupu mobilnego, na wszystkich swoich urządzeniach. Nie każdy producent tworzy bezpieczne rozwiązania wersji mobile, ale naszym zdaniem tego obszaru nie można pomijać – to ogromny segment rynku, który prężnie się rozwija – powiedział Łukasz Jesis, CEO Xopero Software.

Źródło: Grupa FLPR BPC GUIDE-MAJ/CZERWIEC 2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*