NAV24 nabywa najwyższy tytuł producenta

Microsoft Partner – Gold Enterprise Resource Planning Competency to najwyższy tytuł przyznawany partnerom wdrażającym systemy klasy ERP Microsoft Dynamics NAV.

Nowa kompetencja zdobyta przez zespół NAV24 to nie tylko odznaczenie, ale przede wszystkim szereg korzyści dla klientów spółki.

Warunkiem uzyskania tytułu jest wykazanie się przez dostawcę rozległą wiedzą na temat produktu oraz dostarczanie klientom niestandardowych narzędzi dostosowanych do branży, które integrują się z systemem producenta.

Oprócz wiedzy i doświadczenia, doceniane jest zaangażowanie partnerów podczas wdrożeń, a także poziom i jakość usług dostarczanych klientom.

Ranking Microsoft Dynamics, który publikowany jest co pół roku, jest gwarancją jakości dostarczanych usług oraz standardem współpracy z ekspertami, którzy nieustannie rozwijają swoje kompetencje.

Źródło: NAV24 BPC GUIDE-WRZESIEŃ/PAŹDZIERNIK 2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*