Kolejnym polskim klientem KVADOS jest firma BZK Alco

BZK Alco jest jednym z największych producentów wyrobów spirytusowych w Polsce i wchodzi w skład dużej grupy handlowej specjalizującej się w przetwórstwie produktów rolnych, do której należy również Bakoma, Polskie Młyny, Komagra, Bioagra i Bioagra-olej.
W nawiązaniu do udanego wdrożenia systemu myAVIS® w firmach Bakoma i Polskie Młyny kierownictwo BZK Alco zdecydowało się pójść tą samą drogą i za pomocą rozwiązania „kvadosowego” dotyczącego sterowania i zarządzania relacjami z klientami znacząco poprawić pracę swoich przedstawicieli handlowych w terenie.

Codzienne zadania ponad 40 przedstawicieli handlowych związanych z kontrolą sprzedaży i dystrybucji napojów zostaną znacznie uproszczone. Użytkownicy będą mieli natychmiastowy przegląd w zakresie zrealizowanych zamówień, promocji, będą mogli śledzić długookresowo poziom cen produktów. Oczekiwane korzyści zapewni szybszy obrót towarów, wzrost sprzedaży, a przede wszystkim poprawa procesów dystrybucji i współpraca z odbiorcami firm detalicznych i hurtowych. Uruchomienie systemu myAVIS® w rutynowym ruchu zostało zaplanowane na październik bieżącego roku.

KVADOS
Od 1992 roku zajmujemy się produkcją i dostarczaniem własnego oprogramowania do 12 krajów. Skupiamy się głównie na produkcji rozwiązań dla zarządzania procesami biznesowymi w terenie (SFA / CRM), systemami informatycznymi dla przedsiębiorstw (ERP), systemami kasowymi dla sieci detalicznych, logistyką i magazynowaniem (WMS) oraz zarządzania procesami wewnątrzzakładowymi (ECM) związanymi z elektronicznym obiegiem dokumentów (DMS). Oferujemy również oprogramowanie dla dostawców serwisów i usług (FSM). Współpracujemy z wiodącymi partnerami technologicznymi i wieloma uczelniami, uczestniczymy w projektach badawczych. KVADOS jest średniej wielkości firmą, zatrudniającą ponad 150 specjalistów i ma siedzibę w Ostrawie, niedaleko granicy z Polską.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*