Jak pracować i zarządzać przedsiębiorstwem z każdego miejsca na świecie?

Kiedy zaczynałem w tej branży ponad 25 lat temu wiele z obecnie wdrażanych przez nas rozwiązań przez przedsiębiorców traktowanych była w kategorii niewyobrażalnych możliwości. Większość z nich uważała wówczas, że tradycyjny sposób zarządzania firmą, ołówek i kartka oraz telefon same załatwią sprawę. Jeszcze kilka lat temu rozwiązania chmurowe nie były tak popularne, a Polska znajdowała się w ogonku krajów z najwyższym obrotami rynku chmury w Europie. Dzisiaj postępujący rozwój, a także takie zjawiska jak pandemia powodują, że zaczynamy doganiać stawkę. Dlaczego? Bo rynek nie znosi ograniczeń. A chmura to zdecydowanie rozwiązanie rozwijające skrzydła – mówi Hubert Nowaczyk Prezes Zarządu  AXACOM.

Wyobraźcie sobie swoją firmę, w której do zarządzania używacie inteligentnego, mobilnego i ultra elastycznego narzędzia biznesowego. To nasz flagowy Microsoft Dynamics 365 for Finance and  Supply Chain Management. Razem z nim modelujemy rozwiązania dedykowane dla Waszego biznesu, a to pozwala usprawnić i unowocześnić wszystkie obszary, od księgowości, przez zakupy, sprzedaż, magazyn, produkcję, po e-commerce.

– Tylko abonamentowe rozwiązania chmurowe pozwalają managerom korzystać ze wszystkich narzędzi, które z każdym rokiem ulegają technologicznym zmianom. Staje się to coraz bardziej widoczne i niezbędne w przedsiębiorstwie. Chmura pozwala ograniczyć inwestycje w drogie  systemy serwerowe wymagające stałego nadzoru. Pozwala korzystać z najnowszych aktualizacji, najszybszych rozwiązań i jest gotowa w kilka dni, a nawet w kilka godzin – dodaje Hubert Nowaczyk

To skrzydła, które przedsiębiorstwom pozwalają na ograniczanie kosztów, rozwijanie usług. Oprócz wolności dają również poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Wdrażając rozwiązania w firmie dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb, ale wszystkich łączy jedno: potrzeba bezpieczeństwa. Microsoft na bieżąco dba o bezpieczeństwo systemu, jest intuicyjny i pewny. Daje też poczucie pewności managerowi, który ma stały i bieżący dostęp do wszystkich danych, wszystkich narzędzi i aktualizacji. To siła, która wkrótce stanie się standardem każdego dobrze zarządzanego przedsiębiorstwa. To również realne ograniczenie kosztów, maksymalizowanie korzyści i rozwijanie możliwości przedsiębiorstwa.  Z doświadczenia wiemy, że najtrudniejszy pierwszy krok. Najlepiej postawić go w kierunku doświadczonych specjalistów, którzy pokierują działaniami planistycznymi, wdrożeniem i będą zawsze kiedy są potrzebni. A potem z ulgą dalej rozwijać swoją firmę. I to w chmurze.

Hubert Nowaczyk
Prezes Zarządu AXACOM Sp.  z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*