Inteligentne zarządzanie dokumentacją

Rynek systemów wspierających workflow w Polsce jest mocno nasycony. Istnieją zarówno rozwiązania specjalizowane, wyłącznie w zakresie obiegu i akceptacji faktur, jak i systemy elektronicznego obiegu dokumentów i ich archiwizacji. Dostępne są także odrębne platformy, które wspierają nie tylko obieg dokumentów i prace z nim związane, lecz także dostarczają dodatkowe funkcje. Są to np. analityka zarządcza (BI), zarządzanie projektami, kontroling.

Producenci systemów klasy ERP starają się odpowiadać na potrzeby przedsiębiorstw w zakresie obiegu dokumentów. W tym celu wprowadzają do swojej oferty rozwiązania modułowe. Te z kolei najczęściej są okrojone funkcjonalnie w porównaniu z aplikacjami dedykowanymi. Jest to jednak niewątpliwie atrakcyjna alternatywa dla tych przedsiębiorstw, które operują na małym wolumenie dokumentów i/lub zainteresowanych zarządzaniem „prostym” procesem obiegu dokumentów.

Zapraszamy do zapoznania z najnowszym numerem BPC GUIDE:  Inteligentne zarządzanie dokumnetacją

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*