InfoConsulting prowadzi wdrożenie IFS w ZBR Agro

Zakład Badawczo-Rozwojowy AGRO zdecydował się na współpracę z InfoConsulting i wdrożenie systemu IFS. ZBR Agro zajmuje się przygotowywaniem innowacyjnych rozwiązań dla rolnictwa. Firma specjalizuje się w projektowaniu wozów asenizacyjnych, przygotowując indywidualne projekty pod potrzeby klientów. Współpraca z InfoConsulting wiąże się z poszukiwaniem przez firmę kompleksowego systemu zarządzania optymalizującego, w szczególności obszar produkcyjny.

Wspólnie z ekspertami InfoConsulting wdrażamy nowoczesne rozwiązania, które usprawnią procesy w najważniejszych obszarach firmy. Strategiczny dla ZBR Agro projekt, który ma na celu wprowadzenie innowacji technologicznych, produktowych oraz organizacyjnych w naszej firmie, realizowany jest w ramach pozyskanych w 2018 roku funduszy unijnych w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Inwestycja współrealizowana z InfoConsulting z pewnością wesprze innowacje związane z produkcją skonstruowanych w ZBR AGRO wozów asenizacyjnych oraz aplikatorów dla rolnictwa precyzyjnego REXAGER – powiedziała Agnieszka Miszkiewicz Prezes Zarządu ZBR Agro.

Oprócz produkcji wdrożenie IFS prowadzone przez InfoConsulting obejmuje takie obszary jak finanse, łańcuch dostaw, oraz kadry i płace.

InfoConsulting to firma, która posiada duże doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych. Przede wszystkim jesteśmy dla naszych klientów doradcami i partnerami we wdrożeniu. Korzystamy z globalnych doświadczeń wdrożeniowych aby wypracować optymalne rozwiązania dla ZBR Agro – powiedział Grzegorz Musiał Wiceprezes Zarządu InfoConsulting.

InfoConsulting

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*