IFS wspiera największego indyjskiego producenta z sektora obrony w realizacji dużego projektu cyfrowej transformacji

Kompleksowe rozwiązanie ERP firmy IFS zostanie wdrożone we współpracy z Tech Mahindra i udostępnione 9500 użytkownikom pracujących w różnych oddziałach w Indiach

Warszawa, 18 stycznia 2021 — IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, podpisał umowę z Tech Mahindra, czołowym dostawcą usług i rozwiązań w zakresie transformacji cyfrowej, doradztwa i restrukturyzacji działalności biznesowej oraz głównym wykonawcą przedsiębiorstwa Hindustan Aeronautics Limited (HAL), aby umożliwić HAL realizację wartego 54 mln USD programu transformacji biznesowej pod nazwą Project Parivartan.

To kompleksowe przedsięwzięcie obejmuje wdrożenie na szeroką skalę rozwiązań technicznych, które pozwolą wprowadzić nowe procesy pracy w oparciu o najlepsze praktyki branżowe.

Rozwiązanie IFS zastąpi wiele niejednorodnych systemów używanych przez HAL centralną, skonsolidowaną platformą, która zapewni pracownikom łatwy dostęp do dokładnych danych. Ponadto realizacja projektu zwiększy widoczność zapasów, siłę nabywczą i możliwości finansowe oraz konsolidację na poziomie całej grupy.

„Aby sprostać wyzwaniom biznesowym, utrzymać konkurencyjność i skupić się na klientach, HAL uruchomił projekt pod nazwą Project Parivartan” — powiedział R Madhavan, prezes i dyrektor zarządzający Hindustan Aeronautics Limited. „Tech Mahindra to czołowe przedsiębiorstwo realizujące projekty cyfrowej transformacji. Wdroży ono nową platformę IFS w firmie HAL i pomoże jej zaspokoić potrzeby klientów za pomocą systemu ERP w coraz bardziej cyfrowym świecie. Pozwoli to usprawnić newralgiczne procesy obsługi technicznej, napraw i remontów oraz umożliwi HAL wejście w nową erę scentralizowanej działalności w oparciu o najlepsze praktyki branżowe”.

Sujit Baksi, prezes ds. korporacyjnych oraz dyrektor ds. rynków wschodzących w firmie Tech Mahindra, powiedział: „Wybór Tech Mahindra przez HAL wpisuje się w naszą strategię wspierania rządowej inicjatywy Atmanirbhar (samowystarczalność), dotyczącej zwiększenia wewnętrznych możliwości Indii. W ramach projektu system ERP firmy HAL zostanie zmodernizowany przez wdrożenie nowej platformy IFS, co pozwoli nam obsługiwać Siły Zbrojne w efektywny sposób. Jest to element naszej strategii TechMNxt, która zakłada wykorzystywanie nowej generacji technologii OEM do zwiększania jakości obsługi klientów”.

Michael Ouissi, dyrektor ds. relacji z klientami w IFS, dodaje: „HAL chciał uzyskać możliwość zarządzania wieloma złożonymi aspektami swojej działalności oraz ich koordynowania, co było niezmiernie istotne z punktu widzenia usług, finansów i efektywności przedsiębiorstwa. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy kontynuować współpracę z firmą HAL za pośrednictwem Tech Mahindra, naszego zaufanego partnera, który wdroży najnowsze rozwiązanie IFS w ramach projektu Project Parivartan. Nasza platforma została zaprojektowana z myślą o globalnych przedsiębiorstwach mających oddziały na całym świecie i działających w ściśle regulowanych sektorach, takich jak lotnictwo i obrona, aby umożliwić im przeprowadzenie cyfrowej transformacji ich łańcuchów wartości”.

Rozwiązanie ERP firmy IFS będzie wspierać newralgiczne procesy, takie jak obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO), produkcja, zarządzanie łańcuchem dostaw, zarządzanie kapitałem ludzkim oraz finanse.

Więcej informacji na temat oferty IFS dla przedsiębiorstw z sektora lotnictwa i obrony można znaleźć na stronie www.ifs.com/corp/industries/aerospace-and-defense/.

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifs.com

Informacje o firmie IFS

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem majątku oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa naszych pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu z naszych klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze. Nasz zespół składa się z 4000 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu status quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś — więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.

Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland

Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem https://blog.ifs.com/, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*