IFS udostępnia MindFuel — serię branżowych sesji internetowych, które mają pomóc firmom stawić czoła przyszłości

Poprzez MindFuel branżowi liderzy opinii podzielą się spostrzeżeniami, poradami i praktycznymi przykładami dotyczącymi problemów i możliwości pojawiających się w takich branżach, jak budownictwo, obronność, energetyka, usługi użyteczności publicznej i telekomunikacja, serwis w terenie oraz produkcja

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował o uruchomieniu platformy mindfuel.ifs.com, cyfrowego miejsca spotkań, które ma pomóc firmom w przygotowaniu się na przyszłe wyzwania i realizacji idei zrównoważonego tworzenia wartości.  

Społeczeństwo nie dostosuje się do „nowej normalności”, jeśli nie zrobią tego firmy. Każda branża ma przed sobą własne wyzwania i okazje do wprowadzania innowacji, a myślący perspektywicznie menedżerowie powinni postawić na transformację właśnie teraz. MindFuel to seria branżowych sesji dla sektorów budownictwa, obronności, energetyki, usług użyteczności publicznej i telekomunikacji, serwisu w terenie oraz produkcji. Przeznaczona jest dla każdego, kto chce wziąć udział w panelach, uczyć się od kolegów z innych firm, uporządkować swoje przemyślenia podczas warsztatów i skorzystać z inspiracji oferowanych przez liderów opinii.

W ramach pierwszej rundy uczestnicy sesji MindFuel otrzymają dostęp do materiałów dla dyrektorów najwyższego szczebla, które zostały przygotowane przez firmy z ich branży, ekspertów w dziedzinie technologii, czołowych analityków branżowych i innowatorów. Będą też mogli posłuchać prognoz i porad branżowych, które pomogą im w radzeniu sobie na rynku w oczekiwaniu na nadejście ożywienia gospodarczego.

„Przyszłość zależy od naszej reakcji na wyzwania oraz od umiejętności wykorzystywania ograniczeń jako punktu wyjścia do tworzenia bardziej inteligentnych rozwiązań i modeli biznesowych” — powiedział Oliver Pilgerstorfer, dyrektor ds. marketingu w korporacji IFS. „Uznaliśmy, że jeśli podczas trwającego kryzysu chcemy stworzyć coś pozytywnego, musimy zbliżyć do siebie ludzi i pomysły. MindFuel łączy błyskotliwe umysły, pozytywną energię i fascynujące, przyszłościowe koncepcje”.

Wszystkie sesje MindFuel są bezpłatne i trwają od 10 do 60 minut.

Chcesz poznać nowe procesy, technologie i modele pracy, aby ułatwić swojej firmie dostosowanie się do zmieniających się warunków i zwiększenie efektywności? Wejdź na stronę mindfuel.ifs.com i weź udział w dyskusji.

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifs.com

Informacje o firmie IFS 

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem majątku oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa naszych pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu z naszych klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze. Nasz zespół składa się z 4000 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu status quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś — więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.

Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland

Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem https://blog.ifs.com/, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*