Globalna firma produkcyjna Uster Technologies zwiększa przejrzystość łańcucha wartości za pomocą rozwiązań IFS

Działające w chmurze rozwiązanie ERP firmy IFS ma skonsolidować i ujednolicić procesy biznesowe we wszystkich placówkach firmy USTER w Szwajcarii, Stanach Zjednoczonych, Japonii, Izraelu, Turcji, Chinach i Indiach

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował firma Uster Technologies AG, będąca światowym liderem w dziedzinie systemów do testowania i kontroli jakości tekstyliów, zdecydowała się na wdrożenie pakietu IFS Applications™ w usłudze IFS Managed Cloud™ na platformie Microsoft Azure. Rozwiązanie ma obsługiwać cały łańcuch wartości — od produkcji i zapewniania jakości przez obsługę techniczną po serwis i wsparcie posprzedażne.
 

Centrala firmy Uster Technologies znajduje się w szwajcarskim mieście Uster. Oferowane przez tego producenta oprzyrządowanie i systemy do testowania i monitorowania tekstyliów od ponad 70 lat wyznaczają standardy w zakresie innowacyjnej, łatwej w obsłudze technologii.

USTER wytwarza niezwykle precyzyjne urządzenia i świadczy specjalistyczne usługi doradcze. Firma ma certyfikat ISO 9001:2015 i w swojej działalności całkowicie skupia się na jakości i korzyściach oferowanych klientom. Aby utrzymać swoją czołową pozycję rynkową i przygotować się na przyszłość, przedsiębiorstwo zdecydowało się na wymianę używanego wcześniej systemu biznesowego, który składał się z przestarzałej platformy i szeregu punktowych rozwiązań innych producentów.

Mając przed sobą perspektywę aktualizacji i ponownej implementacji systemu, firma USTER wykorzystała szansę na ponowne przyjrzenie się najnowszym ofertom na rynku. Wybrała pakiet IFS Applications ze względu na jego kompleksową i ściśle zintegrowaną funkcjonalność. System wdrożono jako w pełni zarządzane rozwiązanie działające w chmurze. IFS Applications obejmuje wszystkie newralgiczne procesy biznesowe, w tym produkcję, zarządzanie jakością i zapewnianie jakości, magazynowanie, zarządzanie łańcuchem dostaw, obsługę techniczną, zarządzanie projektami, obsługę klienta, finanse oraz zarządzanie kapitałem ludzkim.

„Skłanialiśmy się ku ofercie firmy IFS z uwagi na niezawodne funkcje branżowe zawarte w jej rozwiązaniu i wiedzę specjalistyczną jej personelu” — powiedział Michael Suderow, dyrektor finansowy firmy Uster Technologies. „Znaleźliśmy też w IFS partnera w dziedzinie ERP, który rozumie zarówno naszą działalność, jak i nasze potrzeby jako przedsiębiorstwa średniej wielkości działającego na skalę globalną. Od samego początku mieliśmy poczucie, że możemy współpracować na partnerskich zasadach. Możemy zdać się na firmę IFS jako partnera biznesowego, a nie tylko tradycyjnego dostawcę oprogramowania, a to pozwala nam testować technologie Przemysłu 4.0, takie jak internet rzeczy, i za ich pomocą lepiej dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych oraz pokonać konkurencję”.

Marcus Pannier, dyrektor zarządzający IFS na region Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Włoch, dodał: „Bardzo cieszymy się, że możemy powitać firmę Uster w gronie klientów IFS, do którego należą renomowane marki produkcyjne na świecie. Wsparcie producentów działających w wielu lokalizacjach i krajach stała się już częścią naszego DNA. Z prawdziwą przyjemnością będziemy wspierać firmę USTER w osiąganiu kolejnych sukcesów”.
 

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifs.com

Informacje o firmie Uster Technologies AG

USTER należy do czołowych globalnych dostawców rozwiązań do zarządzania jakością produktów tekstylnych, od włókien po tkaniny. Firma oferuje branży tekstylnej zaawansowane technologicznie urządzenia, systemy i usługi na potrzeby kontroli jakości, prognozowania, certyfikacji i optymalizacji. Asortyment przedsiębiorstwa obejmuje systemy do zarządzania jakością, przeprowadzania testów laboratoryjnych i kontroli włókien, przędzy z włókien odcinkowych i przędzy filamentowej w trakcie procesów produkcyjnych, a także narzędzia do inspekcji włókien i usługi wnoszące wartość dodaną.

USTER opracowuje uznawane na całym świecie oceny porównawcze USTER® STATISTICS, które są wykorzystywane w handlu. Oferuje też szkolenia dla branży tekstylnej oraz doradztwo i globalne usługi posprzedażne. Celem firmy zawsze jest przy tym zaspokajanie potrzeb rynku tekstyliów, rozwój innowacji i dbanie o jakość.

Centrala firmy Uster Technologies AG znajduje się w szwajcarskim mieście Uster, przedsiębiorstwo działa jednak na całym świecie. Ma spółki zależne zajmujące się sprzedażą i serwisem na najważniejszych rynkach tekstylnych, a także centra technologiczne w Uster (Szwajcaria), Knoxville (Stany Zjednoczone), Suzhou (Chiny) i Cezarei (Izrael). www.uster.com

Informacje o firmie IFS 

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem majątku oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa naszych pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu z naszych klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze. Nasz zespół składa się z 4000 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu status quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś — więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.

Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland

Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem https://blog.ifs.com/, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*