Firma Wilhelmsen Ships Service przechodzi na IFS Cloud, aby wspierać innowacje i rozwój

Globalne wdrożenie będzie obsługiwać ponad 1300 pełnoetatowych użytkowników w 55 krajach

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw w chmurze, ogłosił dzisiaj, że Wilhelmsen Ships Service (WSS), światowy lider usług morskich i część Grupy Wilhelmsen, przechodzi na IFS Cloud w ramach swojego strategicznego inicjatywę mającą na celu wspieranie innowacji i wspieranie długoterminowego wzrostu gospodarczego. Posunięcie to stanowi kluczowy punkt długotrwałego partnerstwa pomiędzy IFS i WSS, którego początki sięgają 1998 roku i podkreśla wzajemne zaangażowanie w doskonałość technologiczną i wiodącą pozycję w branży.

Decyzja WSS o wdrożeniu IFS Cloud została podjęta po kompleksowej ocenie możliwości platformy. Platforma IFS wyróżniała się elastycznością i skalowalnością, dzięki czemu firma WSS mogła zawsze korzystać z najnowszej wersji oprogramowania dzięki wydawaniu aktualizacji dwa razy w roku. Wdrażając IFS Cloud, firma WSS powinna także znacznie ograniczyć potrzebę dostosowywania. 

Obejmując swoim zasięgiem 55 krajów i ponad 1300 użytkowników, WSS początkowo wdroży moduły IFS Cloud dotyczące finansów, zarządzania łańcuchem dostaw, zakupów, aktywów i usług. Wiodące w branży możliwości pomogą firmie morskiej w dostarczaniu globalnego fakturowania i księgowości, zgodnie z lokalnymi przepisami i regulacjami. WSS będzie również korzystać z IFS Cloud do obsługi zamówień, umożliwiając dostawę ponad 200 000 produktów rocznie i niezrównaną wydajność dostaw w swojej branży. 

IFS Cloud będzie głównym silnikiem globalnego i zintegrowanego łańcucha dostaw WSS, zapewniając zarządzanie produktami i ich dystrybucję do ponad 1700 portów na całym świecie. Będzie także wspierać działanie unikalnego modelu globalnej wymiany butli firmy WSS, który zarządza ponad 600 000 aktywów i 350 000 dostaw butli rocznie.

Kjell Andre Engen, dyrektor generalny Wilhelmsen Ships Service, powiedział: „Wdrożenie IFS Cloud to strategiczne posunięcie, które napędza nas w kierunku większej wydajności, innowacyjności i wzrostu. Wzmacnia to nasze zaangażowanie w dostarczanie wyjątkowych usług i wartości naszym klientom na całym świecie. Dzięki IFS Cloud , nie tylko unowocześniamy nasze systemy; zapewniamy naszą gotowość na przyszłość, przyjmując rozwiązanie, które rośnie wraz z nami i wspiera naszą wizję kształtowania przemysłu morskiego.

Ann-Kristin Sander, dyrektor zarządzająca ds. krajów skandynawskich w IFS, powiedziała: „Jesteśmy dumni, że możemy wspierać ambitną podróż Wilhelmsen Ships Service w kierunku transformacji biznesowej za pomocą IFS Cloud. To uaktualnienie jest kamieniem milowym w naszym długotrwałym partnerstwie i odzwierciedla nasze wspólne wartości w zakresie innowacji , doskonałość i zaangażowanie w dostarczanie istotnych rozwiązań. Razem wyznaczamy nowy standard dla branży usług morskich, pomagając zapewnić, że WSS pozostanie prężnym liderem na wysoce konkurencyjnym i dynamicznym rynku.

Oprócz głównej aktualizacji IFS Cloud wdrożenie WSS obejmuje również kompleksowe usługi IFS Success Services od pierwszego dnia projektu. Usługi te są dostosowane do obsługi całego cyklu życia IFS Cloud, od wstępnego wdrożenia poprzez ciągłą optymalizację i aktualizacje, co razem gwarantuje, że cały projekt jest w dużym stopniu dostosowany do potrzeb WSS.

O WilhelmsenieZałożona w Norwegii w 1861 roku firma Wilhelmsen jest obecnie kompleksową globalną grupą morską dostarczającą podstawowe produkty i usługi dla floty handlowej, a także zaopatrującą załogę i zarządzanie techniczne na największych i najbardziej złożonych statkach, jakie kiedykolwiek pływały. Zaangażowani w kształtowanie przemysłu morskiego, staramy się również rozwijać nowe możliwości i współpracę w zakresie odnawialnych źródeł energii, żeglugi o zerowej emisji i cyfryzacji morza. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.wilhelmsen.com

O serwisie statków WilhelmsenWilhelmsen Ships Service, kluczowa część Grupy Wilhelmsen, jest wiodącym światowym dostawcą usług morskich, koncentrującym się na produktach morskich i chemikaliach. Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu w branży morskiej firma WSS jest zaangażowana w poprawę wydajności i zrównoważonego rozwoju przemysłu morskiego. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.wilhelmsen.com/ships-service/.

O IFSIFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw w chmurze dla firm na całym świecie, które produkują i dystrybuują towary, budują i konserwują aktywa oraz zarządzają operacjami zorientowanymi na usługi. W ramach naszej jednej platformy nasze produkty branżowe są z natury połączone z jednym modelem danych i wykorzystują wbudowane innowacje cyfrowe, dzięki czemu nasi klienci mogą dawać z siebie wszystko wtedy, gdy jest to dla nich naprawdę ważne – w Moment of Service™. Wiedza branżowa naszych pracowników i rozwijającego się ekosystemu, w połączeniu z zaangażowaniem w dostarczanie wartości na każdym kroku, uczyniła firmę IFS uznanym liderem i najczęściej polecanym dostawcą w naszym sektorze. Nasz zespół składający się z ponad 6000 pracowników każdego dnia kieruje się naszymi wartościami, takimi jak elastyczność, wiarygodność i współpraca, wspierając ponad 6500 naszych klientów. Dowiedz się więcej o tym, jak nasze rozwiązania w zakresie oprogramowania dla przedsiębiorstw mogą pomóc Twojej firmie już dziś, na stronie ifs.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*