Exact rozszerza możliwości chmury dzięki przejęciu Parentix 

Delft (NL), 3 lipca 2018 r. –  Firma Exact ogłasza przejęcie spółki Parentix, wiodącego dostawcy usług chmurowych w Holandii. Obie firmy współpracują od dawna, mając za cel świadczenie usług w chmurze i udostępnianie wiedzy klientom, którzy zdecydowali się na wdrożenie chmury dla Exact Globe i Exact Synergy oraz dodatkowych aplikacji biznesowych.

     •    Parentix: wiodący dostawca usług w chmurze w Holandii, staje się spółką zależną od Exact
     •    Produkty Exact Globe i Exact Synergy są jeszcze bardziej zoptymalizowane pod kątem infrastruktury chmury
     •    Klienci mają teraz jeszcze większą elastyczność wdrażania dla Exact Globe i Exact Synergy, aby dopasować je do swoich potrzeb biznesowych

Wolność wyboru

Obecnie firma Exact oferuje klientom szeroki wybór opcji wdrażania rodzin produktów Exact Globe oraz Exact Synergy. Klienci mogą uruchomić oprogramowanie Exact w swojej własnej chmurze, korzystając z niedawno ogłoszonej wersji Amazon Web Services (AWS), wdrożyć ją w Exact Cloud, która jest dostępna po przejęciu Parentix, lub mogą samodzielnie uruchomić oprogramowanie korzystając z własnych serwerów.

Dodatkowe aplikacje biznesowe w chmurze

Oferując tę swobodę, Exact umożliwia swoim klientom dokonanie wyboru najbardziej dopasowanego do ich potrzeb biznesowych, bezpieczeństwa i wydajności. Przejęcie Parentix umożliwia także klientom Exact korzystanie z dodatkowych aplikacji biznesowych w chmurze, takich jak zarządzanie miejscem pracy, Office365 i Skype dla firm.

Robinson dodaje: "W sumie Exact obsługuje obecnie ponad 400 000 firm w całej Holandii. Dodając wiodącą na rynku infrastrukturę chmury i wiedzę specjalistyczną produktu Parentix do naszego portfela, lepiej wspieramy naszych klientów, którzy chcą wdrożyć Exact Globe i Synergy w chmurze, dostarczając to w bezpiecznym środowisku o wysokiej wydajności."

Parentix i Grupa Exact

Parentix będzie zarządzany jako spółka zależna w ramach grupy Exact, kierowanej przez Pietera Gabesa, obecnego dyrektora generalnego Parentix. Oferta handlowa firmy będzie nadal wprowadzana na rynek i sprzedawana, podczas gdy połączone zespoły techniczne i operacyjne będą ściśle współpracować nad innowacjami w chmurze, zapewniając wydajność, wydajność i wprowadzanie nowych usług.

Dyrektor generalny Pieter Gabes mówi: "W oparciu o długotrwałą relację, jaką mamy z firmą Exact, przejęcie to jest logicznym i kolejnym krokiem w naszej szerokiej współpracy. Ponadto dodanie portfela Parentix do produktów i usług firmy Exact stanowi doskonałą okazję dla obu stron. Wiedza i umiejętności z zakresu chmury i oprogramowania biznesowego są połączone, co daje najlepszą możliwą ofertę dla naszych klientów i partnerów w chmurze. Jestem dumny, że mogę zrobić kolejny krok wspólnie z naszymi pracownikami i stać się częścią Grupy Exact. "

O firmie Exact
Exact jest uznanym producentem i dostawcą nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla biznesu. Oferuje m.in. systemy wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem (ERP), aplikacje do automatyzacji procesów magazynowych (WMS), systemy elektronicznego obiegu dokumentów (Workflow), jak również zarządzania serwisem. Oprogramowanie Exact umożliwia skuteczną automatyzację i optymalizację procesów biznesowych.
Z oprogramowania Exact skorzystało w Polsce ponad 700 firm. Exact świadczy kompleksowe usługi obejmujące analizę wymagań klienta na etapie planowania projektu wdrożenia oprogramowania, zarządzanie projektem wdrożeniowym, wsparcie implementacji systemu zarówno w formie szkoleń i konsultacji, jak również świadczenie posprzedażowej pomocy technicznej.
Więcej informacji: exact.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*