Epicor ERP 10.2 – nowa wersja systemu już dostępna!

Z przyjemnością informujemy, że najnowsza wersja systemu Epicor ERP jest już dostępna. W odpowiedzi na coraz dynamiczniejsze zmiany, które zachodzą w każdej branży, firma Epicor Software Corporation postawiła nacisk na łatwość w dostępie informacji oraz elastyczność systemu.

Interfejs oprócz walorów wizualnych, pozwala na dowolną konfigurację wyświetlanych danych, tak aby użytkownicy mieli szybki dostęp do najważniejszych dla nich informacji, dopasowanych do pełnionych przez nich funkcji. Wśród wstępnie zdefiniowanych i dostarczonych stron głównych znajdziemy moduł finansowy, produkcji czy zarządzania łańcuchem dostaw.

Mocną stroną nowej wersji systemu, jest nacisk na przejrzystą wizualizację danych. W czasach silnej konkurencji, coraz większą uwagę poświęcamy optymalizacji procesów zachodzących w firmie. Dane są niekwestionowanym wyznacznikiem produktywności, niezależnie czy mamy na myśli produkcję, sprzedaż czy finanse. Klarowna prezentacja danych pozwala szybciej i łatwiej wyciągać wnioski oraz planować działania. Poprzez Epicor Data Discovery możemy także wizualizować nasze projekty i ich prognozy, a także modyfikować plany dokonując niewielkich korekt.

Operacje na systemie są dostępne na wszystkich urządzeniach mobilnych, zarówno online jak i offline. Nowością jest Mobile CRM, który pozwala handlowcom na aktualizację informacji np. bezpośrednio po odbytym spotkaniu na swoim smartfonie. Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu!
www.todis.pl
marketing@todis.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*