Enics wybiera rozwiązanie IFS

Enics wybiera rozwiązanie IFS w celu ujednolicenia globalnej działalności w sektorze produkcji zaawansowanych technologii

Kompleksowa chmurowa platforma ERP firmy IFS usprawni pracę ponad 3300 pracowników Enics w siedmiu krajach

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że Enics, jeden z największych na świecie dostawców usług produkcji elektroniki na zlecenie (EMS; electronics manufacturing services), wdroży system IFS Applications™ w chmurze w celu realizacji newralgicznych procesów biznesowych w swoich ośrodkach w Finlandii, Szwecji, Estonii, Słowacji, Szwajcarii, Chinach i Malezji.

Oprogramowanie do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) usprawni obsługę procesów planowania, harmonogramowania i realizacji produkcji, jak również rozszerzy możliwości współpracy z klientami i wprowadzania nowych produktów. System zastąpi przestarzałe oprogramowanie biznesowe obejmujące osiem niezależnych instalacji w firmie Enics i ułatwi jej dynamiczny rozwój i rozszerzanie zasięgu geograficznego.

Siedziba Enics mieści się w Szwajcarii. Firma jest głównym partnerem producentów specjalistycznych rozwiązań elektronicznych dla sektorów energetyki, automatyki przemysłowej i budowlanej, transportu i urządzeń pomiarowych. Rozwiązanie IFS zostało wybrane spośród konkurencyjnych ofert innych dostawców, w tym firmy Infor, z uwagi na bogate doświadczenie IFS w sektorze usług EMS oraz na funkcjonalność rozwiązania.

„Zespół ekspertów IFS, dysponujący wiedzą na temat branży i produktów, przedstawił wyjątkowe korzyści biznesowe rozwiązania w kluczowych obszarach, takich jak produkcja, łańcuch dostaw, finanse i zarządzanie jakością” — powiedziała Elke Eckstein, dyrektor generalna Enics. „Innym czynnikiem decydującym było zapewnienie naprawdę intuicyjnej obsługi i komfortu pracy dzięki interfejsowi Aurena. Wspólnie z IFS jako partnerem technologicznym zintegrujemy wszystkie obszary naszej działalności, aby móc zapewniać korzyści naszym klientom”.

Elni Kullmer, dyrektor zarządzająca IFS na kraje skandynawskie, dodała: „Jesteśmy dumni z zawarcia tej ważnej umowy z jednym z czołowych dostawców usług dla sektora produkcji zaawansowanych technologii. Złożony, globalny łańcuch wartości Enics oraz nasza technologia i wiedza specjalistyczna to doskonałe połączenie. Z prawdziwą przyjemnością dostarczymy tej firmie kompleksową platformę ERP, która umożliwi jej zharmonizowanie procesów biznesowych, zwiększenie dokładności danych i poprawę wydajności”.

Więcej informacji na temat oferty IFS dla przedsiębiorstw z globalnego sektora produkcyjnego można znaleźć na stronie www.ifs.com/corp/industries/manufacturing/.

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifs.com

Informacje o firmie Enics

Enics jest głównym partnerem producentów specjalistycznych rozwiązań elektronicznych dla sektorów energetyki, automatyki przemysłowej i budowlanej, transportu i urządzeń pomiarowych. Enics to jeden z największych na świecie dostawców usług EMS w segmencie elektroniki przemysłowej. Firma pomaga producentom OEM optymalizować łańcuchy wartości oraz zwiększać konkurencyjność dzięki wyższej wydajności i niezawodności produktów oraz szybszemu osiąganiu korzyści finansowych i obniżaniu całkowitego kosztu posiadania. Enics świadczy kompleksowe usługi EMS, obejmujące projektowanie, produkcję w pełnej skali, usługi posprzedażne, zaopatrzenie i zarządzanie łańcuchem dostaw. Wyjątkowa oferta Enics obejmuje szybkie tworzenie prototypów, wprowadzanie nowych produktów, usługi w zakresie obniżania kosztów, tworzenie systemów testowania, montaż płytek drukowanych i systemów oraz inne usługi montażowe, jak również naprawy i usługi wsparcia technicznego. https://enics.com/

Informacje o firmie IFS 

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem majątku oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa naszych pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu z naszych klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze. Nasz zespół składa się z 4000 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu status quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś — więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.

Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland

Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem https://blog.ifs.com/, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*