ELESTER-PKP wdraża system IFS Applications 9

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma ELESTER-PKP, polski lider w branży systemów zdalnego sterowania i nadzoru nad energetyką kolejową i tramwajową oraz produkcji stałoprądowej automatyki zabezpieczeniowej, wdrożyła system IFS Applications™ 9.

ELESTER-PKP specjalizuje się w produkcji systemów zdalnego sterowania i nadzoru typu SCADA dedykowanych na rynek energetyki kolejowej i tramwajowej.

Spółka jest również producentem systemów zdalnego sterowania ruchem kolejowym. W wyniku przeprowadzonego w szybkim tempie procesu implementacji, system IFS Applications 9 został wdrożony w centrali ELESTER-PKP w Łodzi oraz oddziałach (w Warszawie, Poznaniu, Opolu i Lublinie), jak również w 9 grupach serwisowych zlokalizowanych na terenie kraju.

Rozwiązanie wspomaga zarządzanie kluczowymi procesami biznesowymi przedsiębiorstwa, obejmującymi finanse, produkcję, dystrybucję, remonty, projekty oraz zasoby ludzkie i płace.

To co wyróżnia IFS Aplications 9 na tle konkurencji to jego zaawansowany moduł do zarządzania projektami, który został zebrał bardzo dobre recenzje w kręgach branżowych.

Źródło: IFSWorld BPC GUIDE-LUTY/MARZEC 2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*