Dostępna nowa wersja systemu ExpertWMS® 3.3.1

Nowa wersja systemu ExpertWMS® umożliwia bardziej zawansowaną konfigurację procesów wieloetapowych.

Rozszerzono między innymi opcje planowania ruchów magazynowych i pakowania towaru o indywidualne plany dla różnych etapów procesu.

Są to np. plan zatowarowania wynikającego z zamówień oraz zasobów z uwzględnieniem struktury opakowań, plan kompletacji z uwzględnieniem pojemności opakowań kompletacyjnych i wózków kompletacyjnych, czy też plan pakowania towaru na jednostki wysyłkowe.

W nowej wersji przeprojektowano także moduł inwentaryzacji, m.in. zwiększając ergonomię operacji związanych z uzgadnianiem różnic (wsparcie wstępnego rozliczania towarów/adresów już na wczesnym etapie zbierania odczytów inwentaryzacyjnych), a także umożliwiono przeprowadzenie podwójnego odczytu z natury (dwie komisje idące po sobie) oraz rozwinięto interfejs pod inwentaryzację ciągłą.

Co więcej, wprowadzono szereg zmian w systemie zwiększających jego ergonomię i zakres wykorzystania, udostępniono pakiet rozwiązań dedykowanych dla centrów logistycznych m.in. z konfiguracją i zarządzaniem współdzielenia gniazd przez wiele firm, czy też nowymi raportami modułu Rozliczeń Operacji Logistycznych.

System ExpertWMS® jest optymalnym rozwiązaniem zarówno dla przedsiębiorstw różnych branż jak i centrów logistycznych o wysokich wymaganiach w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw.

Źródło: DataConsult BPC GUIDE-GRUDZIEŃ 2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*