Bormioli Pharma rozpoczyna cyfrową podróż z ANT

Tego lata Bormioli Pharma, międzynarodowy dostawca rozwiązań dla zdrowia, produkującego szklane i plastikowe opakowania podstawowe do użytku farmaceutycznego, rozpoczyna nowy projekt mający na celu usprawnienie procesów analitycznych w jednej ze swoich największych fabryk w Rivanazzano we Włoszech.

ANT dostarczy Bormioli Pharma rozwiązanie do monitorowania wydajności OEE, które obejmuje wiodący w branży moduł łączności z maszynami. Wraz z oprogramowaniem, ANT zapewni również instalację sprzętu i okablowanie. Do końca roku system zostanie wdrożony na maszynach procesu wtórnego, a do drugiego kwartału 2023 roku zostanie rozszerzony również na maszyny procesu pierwotnego.

Cały projekt będzie miał miejsce w zakładzie w Rivanazzano i obejmie blisko 100 maszyn, które zostaną podłączone do systemu ANT. Celem projektu jest zwiększenie OEE i wszystkich kluczowych wskaźników wydajności poprzez innowacyjne oprogramowanie analityczne.

Naprawdę nie mogę się doczekać rozpoczęcia projektu!
To, co ANT dostarcza Bormioli Pharma, jest naprawdę kompletne, system jest elastyczny i można go dostosować do naszych potrzeb. Podoba mi się to, że ANT jest dostawcą end-to-end.

Jeśli chodzi o mnie, jestem naprawdę zadowolona z modułu łączności z maszynami, ponieważ jest on niezbędny w mojej pracy, możliwość zobaczenia wszystkich danych w czasie rzeczywistym i dzielenia się nimi z innymi działami w firmie daje mi solidne podstawy do poprawy funkcjonowania produkcji i zakładu.

Veronica Ottonello, Inżynier ds. procesów przemysłowych

Cieszę się z rozpoczęcia współpracy z Bormioli Pharma.
To już kolejny duży partner w branży farmaceutycznej i opakowaniowej. ANT stale się rozwija, a teraz rozszerzamy naszą obecność na rynku włoskim. Zakres projektu obejmuje prawie 100 maszyn, w tym maszyny wtryskowe, montażowe i kompresyjne. ANT dostarcza kompletne rozwiązanie Smart Factory: dostawa sprzętu, instalacja sprzętu i okablowania, koncepcja z doradztwem, wdrożenie oprogramowania, szkolenie i zapewnienie SLA dla dwóch zmian.
Widzę duży potencjał współpracy i korzyści dla Bormioli Pharma w zakresie usprawnienia produkcji, np. szybszego raportowania produkcji, poprawy OEE i umożliwienia menedżerom pracy na rzeczywistych danych z maszyn.

Lukasz Iskra, Business Development Director

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*