BI kluczem do sukcesu na konkurencyjnym rynku.

W biznesie najważniejsza jest informacja. Informacja rzetelna, zoptymalizowana pod konkretne potrzeby.  Podejmowanie kluczowych decyzji biznesowych, zarządzanie przedsiębiorstwem, ocena sytuacji firmy, osiąganie zysku i minimalizacja kosztów nie są możliwe bez informacji.  

W szybko zmieniającym się otoczeniu rynkowym, firmom nie wystarczają już żmudne, czasochłonne metody pozyskiwania właściwych informacji, z ogromu danych jakie przechowują w swoich systemach informatycznych.

Coraz częściej sięgają po narzędzia analityczno-raportujące Business Intelligence (BI) wraz z Hurtownią Danych, które pozwalają w łatwy i natychmiastowy  sposób przekształcić posiadane dane, w informacje, a te z kolei w wiedzę, która jest niezbędna do efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem. 

Firma Syriusz, producent oprogramowania,z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku IT, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorstw, opracowała narzędzie wspomagające  procesy decyzyjne tj. moduł raportów i analiz  Business Intelligence (BI) wraz z  Hurtownią Danych. Dzięki temu rozwiązaniu istnieje możliwość zbierania, przechowywania, przetwarzania i analizy informacji pochodzących z wielu lat i ze wszystkich systemów bazodanowych działających w firmie.

To z kolei sprawne zarządzanie różnymi obszarami przedsiębiorstwa o różnej wielkości i z różnych branż. Narzędzie pozwala na analizę i wgląd w każdy aspekt firmy – sprzedaż, wydatki, budżety, klienci, pracownicy. Wspomaga proces podejmowania decyzji, decyzji zorientowanej na dane, które wspierają rozwój firmy. Wszystko to dzięki danym, zintegrowanym z różnych baz, w jednym  miejscu.  

Korzyści jakie niesie za sobą korzystanie z jednego, kompleksowego rozwiązania jakim jest  Business Intelligence (BI) wraz z Hurtownią Danych są nieocenione, zarówno dla klientów jak i dla firm.  Do najważniejszych należą: 

  1. Zarządzanie danymi z różnych okresów z jednego miejsca.  Analiza sprzedaży, zasobów,  finansów, pracy zespołu, klientów możliwa jest z  jednego, zintegrowanego źródła danych tj. Hurtowni  Danych.
  2. Pełny przegląd firmy. Narzędzie pozwala  na monitorowanie i przegląd wszystkich  najważniejsze wskaźników efektywności firmy w czasie rzeczywistym.
     
  3. Odkrycie i dostosowanie się nowych trendów biznesowych, potrzeb klientów i działań konkurencji.  Porównywanie wyników w czasie , analizowanie danych historycznych oraz badanie zachowań klientów na podstawie zebranych i odpowiednio przygotowanych danych pozwala kontrolować otoczenie rynkowe i podejmować decyzje prowadzące do realizacji zamierzonych celów.
     
  4. Optymalizacja informacji pod konkretne potrzeby. Przeszukiwanie zbiorów informacji odbywa się w kilka sekund. Otrzymane raporty można analizować i modyfikować pod kątem informacji jakich w danym momencie potrzebujemy.

Business Intelligence wraz z Hurtownią Danych to nieodzowne narzędzie dla firm, które chcą  umiejętne zarządzać danymi i podejmować świadome decyzje biznesowe. To klucz do sukcesu na konkurencyjnym rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*