Bądź gotowy na elektroniczną wysyłkę sprawozdań JPK_SF

 

1 października 2018 r. weszła w życie druga część zmian wynikających z nowelizacji ustawy o KRS. W związku z powyższym, konieczne będzie składanie sprawozdań finansowych zgodnie z formatem JPK_SF. Wyzwanie dla przedsiębiorców stanowi zamiana danych dotychczas gromadzonych w arkuszach kalkulacyjnych i przepisywanych do formularzy papierowych na pliki XML zgodne z właściwym schematem JPK_SF. Jest to czasochłonny i skomplikowany proces, dlatego też przedsiębiorcy będą potrzebowali narzędzia, które pozwoli na wprowadzenie niezbędnych informacji, bądź przekonwertuje dane z arkuszy kalkulacyjnych na pożądany format. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom wynikającym z powyższych zmian legislacyjnych, Todis Consulting przygotował aplikację do generowania elektronicznych sprawozdań w oparciu o system iScala. Rozwiązanie ułatwia przygotowanie Sprawozdań Finansowych w odpowiednim formacie, a kodowanie Bilansu i Rachunku Wyników nigdy wcześniej nie było tak proste. 
Już dziś skontaktuj się z nami, a z chęcią przedstawimy szczegóły naszego rozwiązania. 

                                                                    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*