All for One – nowości produktowe BEEOFFICE

Wprowadzone zostały zmiany w systemie samoobsługi pracowniczej BeeOffice.

DELEGACJE: ZMIANA STAWKI DIETY, RYCZAŁTÓW NOCLEGÓW KRAJOWYCH ORAZ RYCZAŁTÓW ZA DOJAZD

W dniu 01.01.2023 do BeeOffice zostały wprowadzone nowe stawki dla diety krajowej i ryczałtów za nocleg, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rodziny i Polityki Społecznej z dnia 25 października 2022. W dniu 17.01.2023 zmienione zostały także ryczałty za dojazd, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 22 grudnia 2022. Uwzględniamy także przepisy przejściowe tj. w przypadku podróży służbowej na obszarze kraju, rozpoczętej i niezakończonej przed dniem wejścia w życie rozporządzenia, należności z tytułu podróży służbowej ustala się – za czas podróży przypadający przed dniem 31.12.2022r. – na podstawie przepisów dotychczasowych; za czas podróży przypadający od dnia 01.01.2023 – na podstawie nowych przepisów.

TERMINARZ – LEPIEJ WIDOCZNE AKCEPTACJE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym Klientów, wprowadziliśmy do Terminarza tło dla zapisanych aktywności. Dzięki tej funkcjonalności, można lepiej kontrolować akceptacje aktywności, zarówno swoich jak i podwładnych.

  • Białe tło oznacza aktywność wprowadzoną, jeszcze możliwą do edycji.
  • Jasnozielone tło oznacza aktywność zaakceptowaną przez pracownika.
  • Ciemnozielone tło dotyczy aktywności, które zaakceptował przełożony.

Jeśli chcielibyście Państwo skorzystać z nowych możliwości, wystarczy w Opcjach konta, w zakładce Terminarz, zaznaczyć checkbox „Oznacz zaakceptowane aktywności zielonym tłem”.

Zmiany w terminarzu – lepiej widoczne aktywności pracowników dzięki zastosowaniu teł
Zmiany w terminarzu – lepiej widoczne aktywności pracowników dzięki zastosowaniu teł

DARK MODE

W celu poprawy jakości pracy w BeeOffice wprowadzona została zmiana, umożliwiająca przełączenie się użytkownikowi w tryb ciemny. Ekran z ciemnym motywem interfejsu emituje mniej światła niebieskiego, które wpływa niekorzystnie na nasz wzrok. W dowolnym momencie możecie Państwo zmieniać tryb wyświetlania BeeOffice. Służą do tego ikony, które pojawiły się w prawym górnym rogu ekranu:

Od lewej strony: tryb jasny, tryb ciemny oraz tryb automatyczny. Ostatni dostosowuje się do ustawień Windows na Państwa komputerze
Dark mode – podgląd trybu ciemnego w BeeOffice

WSPARCIE DLA PRACY ZDALNEJ ZGODNIE Z NOWYMI PRZEPISAMI

Model pracy zdalnej i hybrydowej stał się już stałym elementem organizacji zatrudnienia pracowników w firmach. Teraz, także ustawodawca wprowadza stosowne regulacje do kodeksu pracy. Już od 07.04.2023 zaczną obowiązywać nowe przepisy dotyczące pracy z domu. Platforma BeeOffice oferuje rozwiązania, które pomagają uporządkować ten proces, m.in. dzięki funkcjonalnościom wniosku o pracę zdalną, rejestracji czasu pracy z wyszczególnieniem miejsca pracy oraz możliwości przesyłania do pracowników regulaminu pracy zdalnej.

Przygotowaliśmy dla naszych Klientów możliwość pełnej obsługi zdalnego i hybrydowego trybu pracy w jednym narzędziu! Obsługujemy zarówno wnioski o pracę zdalną na żądanie (limit 24 dni w ciągu roku), jak i wnioski o pracę zdalną ciągłą przysługujące wyszczególnionym w kodeksie grupom pracowników. Dzięki rejestracji miejsca pracy, umożliwiamy także łatwe raportowanie dni pracy zdalnej, za które przysługuje pracownikowi zwrot kosztów.

Jeśli są Państwo zainteresowani uruchomieniem tej funkcjonalności, prosimy o kontakt z nami, w odpowiedzi Państwa opiekun handlowy przedstawi ofertę.

Formularz wniosków o pracę zdalną
Limity wniosków o pracę zdalną
Akceptacja terminarza przez pracownika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*