Agromet Sp. z o.o. usprawnia procesy z Infor CloudSuite Industrial.

CASE STUDY

NAZWA PRZEDSIĘBIORSTWA

Agromet Sp. z o.o. 

PROFIL DZIAŁALNOŚCI

Produkcja systemów napędowych oraz części do maszyn rolniczych.

ZAKRES WDROŻENIA

Zintegrowany System Informatyczny klasy ERP Infor CloudSuite Industrial (SyteLine).

DANE DOSTAWCY

ICOMP Sp. z o.o.

ul. Chopina 13b

65-031 Zielona Góra

Tel. +48 (68) 328 00 00

www.icomperp.pl

OPIS WDROŻEŃ

Firma:

Agromet Sp. z o.o. z Ostrzeszowa, to firma o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim. Specjalizuje się w produkcji systemów napędowych oraz części do maszyn rolniczych takich jak przekładnie, koła i wałki zębate. Firma Agromet produkuje nie tylko standardowe systemy przekładniowe ale także specjalistyczne, projektowane na indywidualne zamówienie Klienta. Oprócz produkcji, firma oferuje usługi w zakresie obróbki mechanicznej, montażu i usług projektowych. Firma posiada nowoczesny park maszynowy oraz doskonale wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

Cel wdrożenia:

Celem wdrożenia Zintegrowanego Systemu Informatycznego Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) było zastąpienie wykorzystywanego do tej pory przestarzałego oprogramowania, które przestało zaspokajać potrzeby firmy, systemem nowej generacji. Nowe rozwiązanie miało wesprzeć firmę w bieżących i długookresowych wyzwaniach biznesowych oraz pomóc w zarządzaniu danymi w krytycznych obszarach: dokładnym ofertowaniu, dostawie wyrobu na czas do klienta (data obiecana – CTP), technologii, planowaniu i realizacji produkcji oraz kontroli jakości. Dla firmy, istotna była również elastyczność systemu oraz jego otwartość na modyfikacje. Oczekiwano, że system będzie się rozrastał razem z firmą a także pozwalał na samodzielne wykonywanie modyfikacji i dostosowywanie go do potrzeb firmy. Realizacja wdrożenia: Wdrożenie przeprowadzono w ciągu 6 miesięcy, wykonując migrację danych ze starego systemu do wdrażanego systemu Infor CloudSuite Industrial (SyteLine). Start produkcyjny odbył się zgodnie z harmonogramem, uruchomione zostały wszystkie wdrażane obszary.

Termin wdrożenia:

System Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) został wdrożony w maju 2013 roku. W roku 2017 odbył się Upgrade systemu Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) do wersji 9.00.30.

Korzyści z wdrożenia:

Kierownik ds. informatyki w firmie AGROMET Sp. z o.o.: “Wdrożenie systemu Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) w firmie Agromet przyniosło cały szereg korzyści. Najważniejsze było dla nas jednak zastąpienie różnych wcześniej używanych rozwiązań, budowanych w różnych technologiach, jednym zintegrowanym, nowoczesnym systemem. Pozwoliło nam to wyeliminować chociażby konieczność podwójnej ewidencji niektórych danych w różnych systemach. Dzięki temu, że system Infor CloudSuite Industrial (SyteLine), obejmuje swoim działaniem wszystkie obszary w firmie, uzyskaliśmy również, niemożliwe do osiągnięcia wcześniej, możliwości raportowania. Ponieważ wszystkie dane są przechowywane w jednej spójnej bazie danych, łatwo i szybko możemy tworzyć dowolne zestawienia czy analizy – czy to korzystając ze standardowych raportów systemu, czy to za pomocą tabel przestawnych w MS Excel, czy nawet wykorzystując technologie OLAP.”

Otwartość rozwiązania i zastosowana technologia .NET, daje nam możliwość, szybkiego dostosowywania systemu do zmieniającego się otoczenia i potrzeb użytkowników.

Zobacz profil firmy ICOMP Sp. z o.o. w bazie systemów IT:

https://katalog.bpc-guide.pl/szukaj/dostawca/41

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*