ZAWSZE JEST LEPSZY SPOSÓB – MES firmy MKW

Co wpływa na produkcję? Wiele czynników. Istnieje wiele warunków, powodów, problemów, dlaczego coś nie działa zgodnie z oczekiwaniami. Można to określić w trzech prostych kluczowych liczbach – które prowadzą do jednej kluczowej liczby. Dostępność × efektywność x wskaźnik jakości = ogólna efektywność sprzętu.

W kontekście inżynierii mechanicznej zajmowaliśmy się wymianą danych. Nasze podstawowe kompetencje obejmują łączenie wszystkich komponentów – od czujnika do chmury. Zaletą naszego rozwiązania jest możliwość automatycznego gromadzenia jak największej ilości danych bezpośrednio z maszyny. W przypadku problemów operatorzy proszą kierownika zmiany o pomoc, jeśli maszyna ma problem. Teraz zgłoszenie problemu dotyczące określonego miejsca pracy można utworzyć bezpośrednio w naszym terminalu MES.

Wiele firm zajmuje się utrzymywaniem i ulepszaniem produkcji. W tym celu wielu pracowników zajmuje się zbieraniem, oceną i podejmowaniem decyzji w codziennej pracy. Raporty z maszyn dają maksymalny przegląd. Spotkania mogą odbywać się częściej w przypadku działań. Postępy można
oceniać razem, ponieważ liczby powinny ulec natychmiastowej poprawie. Skorzystaj z naszego wykresu, aby ustalić, czy istnieje wiele małych lub kilka dużych obszarów gdzie może dojść do obniżenia wydajności.

Możemy drukować etykiety opakowań bezpośrednio w miejscu pracy. Wiesz, który produkt znajduje się w pojemniku, zanim pierwszy produkt zostanie umieszczony w pudełku. Nasze rozwiązanie zapewnia transport oparty na potrzebach. Przy zamówieniu wymagane są maksymalnie dwa
pojemniki. Obliczamy czas pracy materiału, ponieważ znamy ilości. Rejestrujemy zużycie materiału niezależnie od wielkości produkcji. Jeśli jeden z pojemników na surowce jest pusty, maszyna przerwie produkcję przez nasz terminal MES. Gwarantuje to, że nowy kontener zostanie zarejestrowany w terminalu MES. Na tej podstawie nasz MES gwarantuje bezproblemowe śledzenie partii. Rezerwacje produktów są dokonywane natychmiast przez naszą bramę do oprogramowania dla przedsiębiorstw.
Podstawą dobrej opcji dostawy jest optymalne planowanie produkcji. W ten sposób można zwolnić miejsce w magazynie.

Najlepsze produkty są wytwarzane przez dobrze wyszkolony personel. Pracownik może zarejestrować się w miejscu pracy tylko wtedy, gdy przeszedł odpowiednie szkolenie. Nagradzaj dobrych pracowników – inspiruj pracowników, którzy mają potencjał, ponieważ dobre produkty są wytwarzane przez zadowolonych pracowników. Ci, którzy efektywnie wykonują swoją pracę, powinni zostać za to wynagrodzeni modułem bonusowym.

Z naszego doświadczenia wynika, że każda firma już korzysta z oprogramowania, które obejmuje procesy. Sprawdzonego sposobu nie należy zmieniać. Ponieważ nasz MES jest łącznikiem między miejscami pracy a rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, szkoda byłoby nie korzystać z istniejących danych. Wymiana ze specjalisty na specjalistę jest najłatwiejsza. Zdecydowanie chcemy uniknąć ustalonych specyfikacji interfejsu. Naszym celem jest koordynacja wspólnego – głównie indywidualnego – podejścia na równych zasadach. Czujemy się jak w domu, pomagając przesyłać dane od nadawcy do odbiorcy. W ten sposób każdy pracownik i kierownik ostatecznie korzysta z zebranych danych w życiu codziennym.

Możemy zaoferować zestaw startowy MES dla jednego miejsca pracy, w tym stanowiska przemysłowego.

MKWMKW GmbH Digital Automation
Derken 15
DE-42327 Wuppertal
www.mes-suite.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*