Witamy w sieci partnerskiej: vendosolutions

Do grona naszych międzynarodowych partnerów, dołączyła z początkiem października firma vendosolutions działająca od lat, z dużym sukcesem w branży handel i współpraca międzynarodowa. Firma specjalizuje się w sprzedaży międzynarodowej, Business Development, technologii i badaniach a także w pozyskiwaniu klientów i outsourchingu sprzedaży.

Doświadczenie firmy w obszarze usług sprzedażowo-konsultingowych, które zaowocowało stworzeniem sieci kontaktów wielkości ponad 10 000 osób decyzyjnych w różnych branżach, daje ciekawą i obiecującą perspektywę współpracy – podkreśla Tomasz Czapran – Lider sprzedaży na region DACH. Zadowolenie z nawiązanego partnerstwa podziela też dyrektor vendosolutions – Juergen Stichenwirth:

„Bardzo się cieszymy, że dołączyliśmy do grona partnerów Archmana. Początki zawsze są wymagające, dlatego jesteśmy nastawieni na intensywną pracę. Jesteśmy jednak przekonani, że rynek niemieckojęzyczny doceni wyjątkową funkcjonalność systemu NAVIGATOR, który pomaga usprawnić niemal każdy proces w firmie”.

Partnerstwo między Archman a vendosolutions polegać będzie na wsparciu w pozyskaniu potencjalnych klientów w regionie DACH poprzez prezentację produktu NAVIGATOR dla podmiotów poszukujących rozwiązania do automatyzacji procesów biznesowych. Pierwsze zapoznawcze warsztaty z naszym nowym partnerem już za nami. Czeka nas aktywny czas i seria spotkań, w trakcie których będziemy prezentować szczegółowe możliwości systemu.

Cieszymy się z obecności vendosolutions w naszej sieci partnerskiej i życzymy sobie dobrej, owocnej współpracy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*