W stronę elastyczności. Comarch ERP Enterprise: alternatywa dla globalnych systemów

Zmiany w środowisku biznesowym zachodzą nieustannie, zwłaszcza teraz, kiedy technologia często określa pozycję firmy na rynku. Duże organizacje powinny przy wdrażaniu nowego systemu IT uwzględnić zarówno sieć dotychczasowych zależności, jak i plany ekspansji. Comarch zaprasza na bezpłatny webinar, podczas którego eksperci zaprezentują, jak oprogramowanie Comarch ERP Enterprise odpowiada na wyzwania większych przedsiębiorstw oraz pozwala firmom budować przewagę w branży.

System Comarch ERP Enterprise skierowany jest przede wszystkim do dużych podmiotów, które oczekują automatyzacji i obsługi nawet najbardziej złożonych procesów. Oprogramowanie umożliwia zarządzanie dużymi wolumenami danych, łatwą integrację, czy tworzenie rozwiązań szytych na miarę danej branży. CEE zalicza się do elitarnych systemów o otwartej architekturze, który jest dopasowany do każdego środowiska informatycznego. Rozbudowane funkcjonalności obejmują zasięgiem wszystkie obszary działalności firmy. Jest wykorzystywany z powodzeniem w przedsiębiorstwach produkcyjnych czy zajmujących się handlem hurtowym i detalicznym.

System Comarch ERP Enterprise to przede wszystkim:

  • wysoka wydajność,
  • w pełni webowe rozwiązania dostępne przez przeglądarkę internetową,
  • technologiczna niezależność umożliwiająca działania na różnych platformach bazodanowych oraz systemach operacyjnych,
  • system w pełni skalowalny – gotowy do wzrostu z firmą,
  • doskonały dla firm z wieloma oddziałami i działających międzynarodowo.

O tym, jak system Comarch ERP Enterprise wygląda w praktyce i jakie korzyści może przynieść organizacji, opowiedzą eksperci Comarch podczas bezpłatnego webinaru, który odbędzie się 14 maja o godz. 11:00. Eksperci przybliżą temat elastyczności oprogramowania, które daje firmie możliwość niezależnej przebudowy i rozbudowy systemu przez dołączenie do niego zintegrowanych aplikacji Comarch ERP 5.0, własnych dodatków branżowych klienta czy nowych modułów.

Uczestnicy podczas spotkania dowiedzą się również, jak otwartość systemu CEE umożliwia personalizację interfejsu dla każdego użytkownika, w jaki sposób zachodzi automatyzacja workflow oraz jak system ułatwia pracę z użyciem sztucznej inteligencji oraz robotyzacji.

Webinar poprowadzą Wojciech Gurgul, Product Manager Comarch ERP Enterprise oraz Tomasz Słonina, Kierownik Produkcji Comarch ERP Enterprise w Polsce.

Realizując projekty wdrożeń innych systemów Comarch ERP wraz z naszymi klientami, widzimy że gotowe rozwiązania (tak zwane pudełkowe), są najkorzystniejsze dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw – mówi Wojciech Gurgul.Dla dużych firm konieczna jest kontrola złożonych, specyficznych dla branży procesów, które już są w pewien sposób obsłużone, zwykle zewnętrznym rozwiązaniem. Punktem decydującym na wdrożenie Comarch ERP Enterprise często staje się możliwość przeniesienia wszystkich lub większości aplikacji firmy do jednego, zintegrowanego systemu – dodaje.

Ponadto, kiedy firma działająca w CEE nagle zauważy potrzebę istnienia kolejnej aplikacji, jest w stanie zbudować ją od zera za pomocą narzędzi deweloperskich dostępnych w systemie, nie czekając na pozwolenie od producenta. Nie można też zapomnieć o bardzo wygodnej możliwości dostosowania interfejsu do codziennych wyzwań pracy każdego użytkownika. Serdecznie zapraszamy do zobaczenia CEE na żywo – zachęca do udziału w webinarze Wojciech Gurgul.

Rejestracja odbywa się pod adresem: https://events.comarch.com/erp/comarch-erp-enterprise-otwarty-system-dla-duzej-firmy/.

—–

O Comarch

Comarch został założony w 1993 roku w Krakowie, a od 1999 roku jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest jedną z największych firm informatycznych w Europie i prowadzi projekty dla czołowych marek z Polski i świata
w najważniejszych sektorach gospodarki m.in.: telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usług, infrastruktury IT, administracji publicznej, przemyśle, ochronie zdrowia oraz w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Z usług Comarch skorzystało kilkadziesiąt tysięcy światowych marek w ponad 100 krajach na 6 kontynentach m.in.: Allianz, Auchan, BNP Paribas Fortis, BP, Carrefour, Heathrow Airport, Heineken, ING czy LG U+, Orange, Telefónica, T-Mobile, Vodafone.

Firma zajmuje wysokie pozycje w rankingach analityków IT m.in.: Gartnera, Truffle 100, TOP 200 „Computerworld”, IDC, Polskiej Akademii Nauk, EU Industrial R&D Investment Scoreboard. Corocznie Comarch inwestuje środki o wartości ok. 15 proc. przychodów
w projekty innowacyjne. W 2022 roku nakłady na prace R&D wyniosły 398,9 mln zł. Obecnie zatrudnia ponad 6500 ekspertów, w ponad 80 biurach w ponad 30 krajach od Australii i Japonii przez Bliski Wschód oraz Europę aż po obie Ameryki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*