Szyta na miarę platforma in-memory.

SAP HANA pozwala na błyskawiczną analizę danych, co przekłada się na możliwość szybkiej odpowiedzi na wyzwania rynku. Migracja do SAP HANA to jednak duże wyzwanie dla wewnętrznych zespołów IT zarówno pod względem merytorycznym jak i technicznym. Decydując się na taki krok warto zatem postawić na sprawdzonego dostawcę jakim jest firma itelligence, która dostarcza platformę SAP HANA na najwyższej jakości serwerach IBM Power.

Szybkie przetwarzanie ogromnych ilości informacji to współcześnie jeden z filarów sukcesu biznesowego, a w przypadku SAP HANA dostęp do danych w pamięci RAM liczony jest w nanosekundach. Zastosowany w rozwiązaniu silnik in-memory może prezentować dane transakcyjne w czasie zbliżonym do rzeczywistego niezależnie od ich ilości, a operacje analityczne są wykonywane w dowolnej szczegółowości. SAP HANA otwiera zatem zupełnie nowe możliwości w zakresie raportowania i analiz, przyspieszając te czynności nawet o kilkaset razy.

Dwa modele instalacji SAP HANA

Firma SAP zaplanowała dla aplikacji HANA dwa modele instalacji: Appliance i TDI. Pierwszy z nich to zamknięta architektura, w której sprzętu nie można modyfikować. Drugie rozwiązanie, czyli Tailored Datacenter Integration (TDI), jest skrojone na miarę potrzeb danego klienta, przy czym każdy element składowy musi pochodzić z katalogu urządzeń wybranych przez SAP. Z tego rozwiązania korzysta itelligence, oferując klientom SAP HANA w chmurze prywatnej.

Kiedy warto skorzystać z platformy SAP HANA w TDI?

Model TDI przeznaczony jest dla Twojego biznesu, jeżeli:

  • zależy Ci na elastyczności w zarządzaniu zasobami i efektywnym korzystaniu z mocy obliczeniowej;
  • ważna jest dla Ciebie możliwość zmiany konfiguracji sprzętu np. dodawanie nowych/nowszych zasobów dyskowych;
  • zależy Ci na obniżaniu kosztów utrzymania infrastruktury poprzez konsolidację serwerów;
  • chcesz zwiększyć szybkość i wydajność przetwarzania danych;
  • chcesz uniknąć ograniczeń czasowych dotyczących użytkowania rozwiązania.

IBM Power Systems – gwarancja usług najwyższej jakości

itelligence utrzymuje środowisko SAP HANA TDI na platformie IBM Power Systems, ponieważ urządzenia te są niezawodne, co od lat potwierdzają wyniki analiz prowadzonych przez ITIC (Information Technology Intelligence Consulting). Serwery IBM Power Systems przodują w zestawieniach zarówno jeśli chodzi o czas dostępności, jak i minimalną liczbę naruszeń bezpieczeństwa. Dodatkowo takie rozwiązanie pozwala na konsolidację wirtualnych systemów SAP oraz innych aplikacji na jednym fizycznym serwerze.

Zbudowanie infrastruktury pod rozwiązanie SAP HANA, a także administrowanie platformy, to złożone działania, wymagające fachowej wiedzy i przygotowania praktycznego. Dlatego warto w tym zakresie współpracować z doświadczonym partnerem biznesowym, takim jak itelligence.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat migracji do SAP HANA i poznać praktyczne doświadczenia z przygotowania wydajnego środowiska dla systemów SAP? Zarejestruj się na bezpłatną konferencję „Efektywne zarządzanie w chmurze”:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*