Standardy w Motoryzacji – przygotuj swoje procesy do skoku w kierunku pojazdów elektrycznych i nowych technologii.

Już 19-20.03.2024 we Wrocławiu odbędzie się unikalna sesja szkoleniowa dla profesjonalistów z firm sektora motoryzacyjnego w Polsce.

Dzisiejszy przemysł motoryzacyjny jest w trakcie głębokich i gwałtownych zmian. Innowatorzy z rynku elektroniki użytkowej i przemysłowej wykorzystują swoje zaplecze technologiczne i dużą skalę, aby przejąć wiodącą rolę na nowo powstającym rynku pojazdów elektrycznych  i akumulatorów samochodowych. Firmy te często mają przewagę gdyż nie są obciążone dotychczasowym myśleniem, produktem, dostawcami i produkcją. Ale firmy te wkraczają również w nieznany i najbardziej złożony łańcuch dostaw na świecie.

Dla kontrastu dotychczasowi producenci samochodów, którzy mają wypracowany rozmiar, skalę i solidność, mają również mnóstwo bagażu. Muszą jednak myśleć inaczej – stać się zwinni i odporni aby sprostać nadchodzącym zmianom na rynku motoryzacji. Rodzi to konieczność weryfikacji i doskonalenia procesów logistycznych i produkcyjnych w firmie.

W trakcie szkolenia zostaną poruszone takie zagadnienia jak:

  • Koncepcja MMOG/LE a rosnące wymagania branży Automotive
  • Zawartość arkusza samooceny MMOG/LE w wersji 5
  • Mapa procesów – przegląd kluczowych procesów firmy i ich ocena wg MMOG/LE
  • Organizacja projektu samooceny w firmie
  • Praktyczna obsługa nowej aplikacji MMOG.np

DSR S.A. jest długoletnim partnerem firm sektora Motoryzacji oraz autoryzowanym szkoleniowcem w obszarze doskonalenia procesów logistycznych i produkcyjnych. Rozwija  rozwiązania IT oraz usługi szkoleniowe zgodnie z wymaganiami globalnego standardu MMOG/LE (Materials Management Operational Guidelines/Logistics Evaluation).

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji na temat szkolenia na stronie https://www.dsr.com.pl/mmog-szkolenie/ oraz : szkolenia@dsr.com.pl , 538 112 639.

***

DSR jest dostawcą rozwiązań IT, zwiększających efektywność działania przedsiębiorstw z sektora produkcyjnego. Firma świadczy również usługi doradcze i szkoleniowe, niezbędne do obsługi aplikacji biznesowych DSR 4FACTORY oraz oferuje kompleksowe wsparcie i opiekę w zakresie ich utrzymania i rozbudowy. Oprogramowanie i usługi z portfolio DSR 4FACTORY, są stale rozwijane i dopasowywane do potrzeb przedsiębiorstw produkcyjnych, w celu poprawy ich produktywności oraz zwiększenia konkurencyjności. DSR to obecnie jedno z największych centrów kompetencyjnych dla firm produkcyjnych w Polsce (ponad 50 doświadczonych ekspertów: konsultantów, kierowników projektów, analityków i programistów). Kilkaset projektów wdrożenia systemów informatycznych w polskich i międzynarodowych przedsiębiorstwach produkcyjnych osiągających w sumie ponad 25 mld złotych przychodu rocznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*