Informacje:
BPC GROUP POLAND zaprasza Państwa na Roadshow online:
Digitalizacja dokumentów. Skuteczne zarządzanie przepływem informacji.
Przedsiębiorstwa generują coraz większą liczbę różnego rodzaju danych i informacji. Te znajdują się nie tylko w systemach klasy ERP, ale także w szeregu rozwiązań aplikacji uzupełniających zintegrowanych lub nie z systemem nadrzędnym jakim jest ERP. Problemem przedsiębiorcy, który chce umiejętnie i trafnie podejmować decyzje biznesowe coraz częściej nie jest tylko brak informacji, ale dostęp do niej w odpowiednim czasie.
Szybkość reagowania na zmiany i potrzeby rynku jest kluczowa w pozyskaniu nowego klienta. Otrzymana zbyt późno lub niedokładna znacząco rozmywa rzeczywisty stan rzeczy managementowi co w efekcie może skutkować nietrafionymi decyzjami, a te niejednokrotnie są kluczowe z punktu widzenia biznesowego. Niestety nadal wiele organizacji stara się zarządzać intuicyjnie podejmując niejednokrotnie sprzeczne ze sobą decyzje.
W trakcie Roadshow zostaną zaprezentowane wybrane systemy analizy i obiegu informacji, które znalazły zastosowanie w polskich przedsiębiorstwach. Na spotkaniu przedstawimy wybrane rozwiązania klasy ECM, workflow, DMS, BI, które wspierają procesy zarządzania. Odpowiemy na szereg pytań związanych z doborem systemów i ich możliwościami funkcjonalnymi.
Do udziału w spotkaniu zapraszamy zarząd i management przedsiębiorstw oraz organizacji, chcących poznać techniki informatyczne wspierające procesy biznesowe, a w szczególności:
-
Prezesów i członków zarządów przedsiębiorstw sektora MSP i korporacyjnego;
-
Dyrektorów pionów merytorycznych, m.in. finansów, kontrolingu, kontroli jakości, rozwoju, sprzedaży, produkcji;
-
Managerów pionów informatyki;
-
Osoby współuczestniczące w procesie wyboru rozwiązań informatycznych w przedsiębiorstwie.
Zagadnienia poruszane na spotkaniu:
- Elektroniczny obieg dokumentów – zarządzanie dokumentacją w firmie;
- Krajowy System e-Faktur. Czym jest? Jak przygotować firmę do wdrożenia? Nowe regulacje, a dotychczasowe systemy;
- Automatyzacja obiegu faktur kosztowych oraz innych dokumentów wewnętrznych i przychodzących;
- Efektywne zarządzanie obiegiem pracy wewnątrz organizacji (workflow);
- Zarządzanie informacją w przedsiębiorstwie (ECM);
- Digitalizacja dokumentów i OCR;
- Archiwizacja dokumentów;
- W jaki sposób sprawnie raportować i analizować dane z różnych źródeł danych bez konieczności wsparcia działów IT.
Agenda:
Techniczne przygotowanie Partnerów Technologicznych.
Techniczne przygotowanie uczestników.
Wprowadzenie do spotkania.
Przedstawienie uczestników spotkania.
Proces obsługi zamówienia materiałowego z uwzględnieniem rejestracji kosztów w oparciu o fakturę.
Manager sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem, odpowiedzialny za budowanie i utrzymywanie relacji z klientami.
Entuzjasta nowości technologicznych i absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie kierunku Marketing i Komunikacja Rynkowa. Jego wieloletnie doświadczenie we współpracy z Klientem wykorzystuje do zaspokojenia indywidualnych potrzeb i realizacji założeń każdego projektu. Pełne zaangażowanie i praktyka w branży IT przyczynia się do przekuwania wyzwań w nowe szanse rozwojowe.
Dyskusja.
CRM szyty na miarę w Navigatorze - łatwa praca z dokumentami i lepsza produktywność.
-
Mobilność i responsywność systemu;
-
Historia kontaktów z klientami;
-
Tworzenie ofert, umów i faktur;
-
Dwustronna wymiana danych z systemem KSeF:
-
możliwość pobrania i archiwizacji UPO (Urzędowego potwierdzenia odbioru);
-
pobranie dokumentów zakupowych bezpośrednio do systemu;
-
-
Prognozowanie sprzedaży;
-
Archiwizowanie informacji;
-
Integracja z pocztą e-mail.
Doświadczony handlowiec, zafascynowany transformacją cyfrową i nowymi trendami technologicznymi. Na co dzień zgłębia tajniki digitalizacji dokumentów, cyfryzacji i automatyzacji przepływu pracy oraz rozwija sieć sprzedaży systemu NAVIGATOR. Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie o specjalizacji inżynieria procesów biznesowych.
Dyskusja.
e-fakturowanie oraz compliance z KSeF – pojęcia o kluczowym znaczeniu dla Twojejstrategii P2P.
-
Cyfrowa metamorfoza;
-
Obowiązki i korzyści;
-
e-fakturowanie w KSeF;
-
Przygotowanie do zmiany;
-
W zgodzie z przepisami – globalnie dzięki PAGERO.
Andrzej dołączył do Pagero w 2022 roku i zajmuje się rozwojem biznesu w Polsce. Ukończył inżynierię komputerową na Uniwersytecie Południowej Danii w Odense w 2008 roku i posiada ponad 12 lat doświadczenia w sektorze IT. Karierę rozpoczął w duńskiej branży detalicznej, zajmując się wsparciem klienta B2C, sprzedażą i zarządzaniem. Do branży IT dołączył już jako specjalista IT w roli analityka, architekta rozwiązań i programisty. Posiada rozległą wiedzę o analizie i projektowaniu procesów biznesowych, analizie wymagań i skalowaniu rozwiązań, a także w sprzedaży i rozwoju biznesu. Aktualnie jego rola skupia się na pomaganiu klientom w optymalizacji ich procesów P2P, O2C, AP i AR.
Dołączając do Pagero, Mateusz podjął wyzwanie w zakresie rozwoju sprzedaży na polskim rynku i w Europie Wschodniej. Studiował Handel Międzynarodowy na duńskiej uczelni International Business College w Kolding. Całą dotychczasową karierę zawodową spędził w sprzedaży, pracował w dużych przedsiębiorstwach z ugruntowaną pozycją na rynkach międzynarodowych oraz w startupach z dynamiczną i agresywną strategią ekspansyjną. Mateusz posiada rozległą wiedzę biznesową, a do każdego projektu podchodzi przede wszystkim z perspektywy klienta i jego potrzeb. Aktualnie pomaga dużym i mniejszym przedsiębiorstwom, a także organizacjom z listy Fortune 500 w optymalizacji procesów P2P, O2C, AP, AR i Compliance.
Dyskusja.
Podsumowanie spotkania.
Organizatorzy generalni:
BPC GROUP POLAND
BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. wspiera duże i średnie przedsiębiorstwa w procesach informatyzacji. Świadczy usługi doradcze, które pomagają decydentom wybrać właściwą opcję informatyzacji przedsiębiorstwa, jak również odpowiedni system informatyczny i firmę wdrożeniową. Projekty obejmują m.in. przeprowadzenie analizy procesów biznesowych, opracowanie zapytania ofertowego, organizację prezentacji dedykowanych i negocjacje warunków umowy z dostawcami systemów IT.
Obok doradztwa świadczonego w sposób zindywidualizowany firma prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne dla przedsiębiorstw. W ramach BPC Training Centre organizowane są konferencje i warsztaty dla kadry decyzyjnej, która wybiera systemy IT.
W trakcie piętnastu lat działalności zostało przeprowadzonych ponad 200 spotkań edukacyjnych i wyszkolonych blisko 8 tysięcy osób. BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. jest także właścicielem i redaktorem serwisu doradczego www.bpc-guide.pl oraz największej w Polsce internetowej bazy systemów IT. Firma systematycznie publikuje Raporty Analityczne o stanie informatyzacji polskich przedsiębiorstw.
Partnerzy technologiczni:
Archman
Producent przeglądarkowych systemów do controllingu i zarządzania.Firma Archman Sp. z o.o. jest polskim producentem rozwiązań informatycznych w zakresie Business Intelligence, Workflow i HR. Flagowym produktem firmy jest system NAVIGATOR, który działa w środowisku przeglądarki internetowej. NAVIGATOR jest często wdrażany jako bardzo istotne uzupełnienie do najdroższych systemów ERP. System wspiera obieg i pracę grupową na bardzo szerokim zakresie dokumentów (dokumenty handlowe, kadrowe, zadania, zlecenia etc.) Ponadto wyposażony jest w zestaw wbudowanych narzędzi klasy Business Intelligence pozwalających na wielowymiarową i szybką analizę dokumentów.
Czy systemy ECM, BPM, BI powinny być na jednej platformie czy osobno?
Pod koniec XX wieku lansowano trend systemów zintegrowanych wierząc, że obsługa wszystkich procesów na jednej platformie jest rozwiązaniem właściwym. Szybki rozwój informatyki i pojawianie się nowych obszarów eksploatacji dla niej sprawił, że coraz częściej zaczęto zauważać, że jeden system nie jest w stanie obsłużyć wszystkich potrzeb. Dzisiaj tzw. systemy dziedzinowe (dedykowane do określonej dziedziny np. obiegu dokumentów) komunikujące się z głównym systemem ERP są standardem. Powstaje jednak pytanie jaka jest rozsądna liczba systemów specjalistycznych w firmie? Czy część z nich można połączyć? Jeżeli tak, to które? Jaki są koszty i korzyści takiego połączenia?Podczas prezentacji pokażemy cechy wspólne a także różnice pomiędzy systemami klasy BI, ECM, BPM. Przedstawimy argumenty za oraz przeciw ich integracji na jednej platformie. Postaramy się wskazać uniwersalne kryteria, które pomogą podjąć decyzję przy wyborze architektury dla określonej firmy.
Baseline Sp. z o.o. Sp. k.
Baseline to zaufany partner w zakresie cyfrowej transformacji biznesu, oferujący kompleksowe rozwiązania IT, które wspierają firmy w sprawnym zarządzaniu dokumentami, optymalizacji procesów sprzedażowych i zaawansowanej analizie danych. Firma specjalizuje się we wdrażaniu Elektronicznego Obiegu Dokumentów, narzędzi CRM, zaawansowanych platform raportowych, które pomagają organizacjom podnosić efektywność operacyjną i szybciej przyczyniają się do optymalizacji kosztowej i wpływają na skalowalność biznesu.
Dzięki rozwiązaniom Baseline firmy mogą scentralizować zarządzanie dokumentami, poprawiać komunikację między działami i uzyskiwać pełny wgląd w procesy, co wspiera podejmowanie świadomych decyzji biznesowych. Elastyczność i indywidualne podejście Baseline sprawiają, że jest idealnym wyborem dla firm z różnych sektorów, które chcą usprawnić swoje działania i rozwijać się w oparciu o nowoczesne technologie.
PAGERO
Pagero oferuje największą na świecie otwartą sieć biznesową z ponad 12 milionami firm w zasięgu i działa na ponad 140 rynkach, zapewniając zgodność z przepisami swoim Klientom. Pagero wprowadza komunikację business-to-business w XXI wiek - umożliwiając kupującym i sprzedającym wymianę dokumentów biznesowych, takich jak zamówienia i faktury, cyfrowo i bezproblemowo.
Ale to tylko początek - prawdziwą wartość biznesową można uwolnić, wykorzystując funkcje, jakie niesie ze sobą digitalizacja: dokładność danych, identyfikowalność, bezpieczeństwo i kontrola.
Więcej na pagero.com
Rozwiązania:
NAVIGATOR
Platforma NAVIGATOR wyposażona już dzisiaj w zestaw prawie 20 zintegrowanych ze sobą modułów, które działają w 3 kluczowych obszarach wsparcia biznesu:
BUDŻETOWANIE I ANALIZA DANYCH
- Automatyczne ściąganie danych z różnych systemów (program księgowy, magazynowy itp.);
- Dane wszystkich jednostek dostępne „od ręki” w jednym miejscu;
- Zaawansowane i wygodne pulpity menadżerskie;
- Praca przez przeglądarkę lub z poziomu Excela;
- Różne modele budżetowania: od góry, od dołu, zadaniowe, projektowe, rzeczowe, finansowe;
- Zarządzanie przepływem pracy w procesie budżetowania;
- Wielowymiarowa analiza odchyleń budżetowych pozwalająca na poznanie ich przyczyn.
OBIEG PRACY I DOKUMENTÓW
- Obieg faktur, umów, zamówień, delegacji, projektów, zadań;
- Wprowadzanie własnych typów dokumentów (karty sprzętu, budynków, remontów etc.);
- Modelowanie własnych procedur obiegu;
- Powiadamianie mailowe i/lub sms o zmianie statusu dokumentu;
- Możliwość dopisywania informacji do dokumentu podczas obiegu (atrybuty, dekretacja, komentarze);
- Eksport zadekretowanych dokumentów handlowych (faktury, zapotrzebowania, zamówienia) do systemu finansowo-księgowego.
ZARZĄDZANIE PERSONELEM
- Zarządzanie strukturą organizacyjną;
- Modelowanie opisów stanowisk pracy;
- Ocena kompetencji (przez przełożonego, podwładnych, współpracowników);
- Ocena celów i zadań;
- Rekrutacja pracowników;
- Modelowanie rozwoju pracownika (rozmowy rozwojowe, szkolenia);
- Urlopy, delegacje;
- Ewidencja czasu pracy.
BaseLine
Czym jest system Baseline™?
Nowoczesny i intuicyjny w obsłudze system klasy EAS służący do zarządzania firmą, integrujący różne procesy biznesowe w jedno kompleksowe i modułowe rozwiązanie informatyczne. Baseline™ łączy w sobie cechy systemów klasy CRM, DMS, Worklfow, ERP BPM i BI podnosząc efektywność zarządzania na poszczególnych szczeblach przedsiębiorstwa.
PAGERO
Buying and selling should be easy.
Pagero to Smart Business Network – łączy kupujących i sprzedających w celu zautomatyzowanej i zgodnej z przepisami wymiany faktur, zamówień oraz innych dokumentów biznesowych. Wszystko to niezależnie od lokalizacji, branży czy wielkości.
Wszyscy Klienci Pagero łączą się z jedną platforma za pomocą jednej usługi integracyjnej (jeden format – jedno połączenie) by realizować swoje procesy.
Dzięki temu skalowalność i bariera wejścia są wysoce zoptymalizowane.
Wszystkie usługi na jednej platformie. Poniżej znajduje się lista tych usług:
Więcej na pagero.com
Regulamin
- Organizatorem Roadshow jest BPC GROUP POLAND sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-384) przy ul. Ks. Bpa. H. Bednorza 2a-6.
- Roadshow zostanie przeprowadzone w dniu 20 Października 2022 r.
- Roadshow skierowane jest do kadry managerskiej przedsiębiorstw, która chce usprawnić zarządzanie poprzez wprowadzenie zaawansowanych systemów IT nadzorowanie i postępu produkcji.
- Każdy przedsiębiorca będący uczestnikiem Roadshow (Uczestnik Roadshow) musi spełnić wymagania techniczne umieszczone na stronie internetowej Organizatora Roadshow.
- W ramach Roadshow Partnerzy Technologiczni przeprowadzą część prezentacyjną (4 x 30 minut) oraz część przeznaczoną dla Uczestników Roadshow na kierowanie pytań do Partnerów Technologicznych (4 x 15 minut).
- Podczas trwania Roadshow zarówno Partner Technologiczny, jak i Uczestnik Roadshow zobowiązani są do uruchomienia kamery internetowej, chyba, że istnieje szczególnie uzasadniona przyczyna jej nie uruchomienia.
- Roadshow rozpocznie się przedstawieniem Partnera Technologicznego, Uczestników Roadshow przez moderatora reprezentującego Organizatora Roadshow.
- Uczestnicy Roadshow zobowiązani są do nie utrwalania przebiegu Roadshow poprzez jej nagrywanie oraz rozpowszechnianie materiałów bez uprzedniej zgody Organizatora Roadshow.
- Organizator Roadshow zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu w każdym czasie. Organizator Roadshow zastrzega sobie prawo odwołania Roadshow w każdym czasie, bez uzasadnienia. Z tytułu zmiany niniejszego regulaminu lub odwołania Roadshow Uczestnikom Roadshow nie przysługują żadne roszczenia wobec Organizatora Roadshow.
Wymagania techniczne
Do udziału w konferencji online / webinaru / szkolenia BPC GROUP POLAND wymagane jest połączenia audio-video poprzez aplikację Microsoft Teams lub też przeglądarkę.
Opcja I: Instalacja aplikacji Microsoft Teams
- Pobierz aplikację i zainstaluj na swoim komputerze (https://products.office.com/pl-pl/microsoft-teams/download-app#desktopAppDownloadregion) lub uruchom ją jeśli posiadasz ją już zainstalowaną w ramach pakietu Office.
- Zaloguj się do aplikacji wykorzystując istniejący login i hasło lub też utworzyć nowe konto.
- Dołącz do spotkania klikając na link, który zostanie przesłany pocztą elektroniczną w przeddzień spotkania.
- Zezwól na dostęp aplikacji Microsoft Teams do kamery oraz mikrofonu.
Opcja II: Dołączenie do spotkania poprzez przeglądarkę internetową
- Sprawdź czy posiadasz zainstalowaną najnowszą wersję wykorzystywanej przeglądarki(jeśli nie – zaktualizuj ją).
- Dołącz do spotkania klikając na link, który zostanie przesłany pocztą elektroniczną w przeddzień spotkania.
- Zaakceptuj opcjonalną instalację pluginu Microsoft Teams dla przeglądarki.
- W przypadku braku kompatybilnej przeglądarki Microsoft Teams podpowie i wskaże link do uruchomienia spotkania poprzez Microsoft Edge.
- Zezwól na dostęp aplikacji Microsoft Teams do kamery oraz mikrofonu.
Obsługiwane przeglądarki to Internet Explorer 11, Microsoft Edge, Najnowsza wersja przeglądarki Chrome, Najnowsza wersja przeglądarki Firefox
Rejestracja:
Rejestracja jest obecnie zamknięta.
Kontakt:
BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.
Sekcja Organizacji Spotkań Edukacyjnych 40-384 Katowice, ul. Ks. Bpa. H. Bednorza 2a-6, Telefon Kontaktowy: +48 532 918 919 E-Mail: kontakt@bpc-group.plZapraszamy do kontaktu – przygotujemy dla Państwa dedykowaną ofertę szkoleniową!