Konferencja online – Przełom w zarządzaniu dokumentacją.

Informacje:

BPC GROUP POLAND zaprasza Państwa na Konferencję online:
Przełom w zarządzaniu dokumentacją.

 

Przedsiębiorstwa generują coraz większą liczbę różnego rodzaju danych i informacji. Te znajdują się nie tylko w systemach klasy ERP, ale także w szeregu rozwiązań aplikacji uzupełniających zintegrowanych lub nie z systemem nadrzędnym jakim jest ERP. Problemem przedsiębiorcy, który chce umiejętnie i trafnie podejmować decyzje biznesowe coraz częściej nie jest tylko brak informacji, ale dostęp do niej w odpowiednim czasie.

 

Szybkość reagowania na zmiany i potrzeby rynku jest kluczowa w pozyskaniu nowego klienta. Otrzymana zbyt późno lub niedokładna znacząco rozmywa rzeczywisty stan rzeczy managementowi co w efekcie może skutkować nietrafionymi decyzjami, a te niejednokrotnie są kluczowe z punktu widzenia biznesowego. Niestety nadal wiele organizacji stara się zarządzać intuicyjnie podejmując niejednokrotnie sprzeczne ze sobą decyzje.

 

W trakcie konferencji zostaną zaprezentowane wybrane systemy analizy i obiegu informacji, które znalazły zastosowanie w polskich przedsiębiorstwach. Na spotkaniu przedstawimy wybrane rozwiązania klasy ECM, workflow, DMS, BI, które wspierają procesy zarządzania. Odpowiemy na szereg pytań związanych z doborem systemów i ich możliwościami funkcjonalnymi.

 

Do udziału w spotkaniu zapraszamy zarząd i management przedsiębiorstw oraz organizacji, chcących poznać techniki informatyczne wspierające procesy biznesowe, a w szczególności:
 

 • Prezesów i członków zarządów przedsiębiorstw sektora MSP i korporacyjnego;
 • Dyrektorów pionów merytorycznych, m.in. finansów, kontrolingu, kontroli jakości,
  rozwoju, sprzedaży, produkcji;
 • Managerów pionów informatyki;
 • Osoby współuczestniczące w procesie wyboru rozwiązań informatycznych
  w przedsiębiorstwie.

Zagadnienia poruszane na spotkaniu:

 • Elektroniczny obieg dokumentów – zarządzanie dokumentacją w firmie;
 • Automatyzacja obiegu faktur kosztowych oraz innych dokumentów wewnętrznych i przychodzących;
 • Efektywne zarządzanie obiegiem pracy wewnątrz organizacji (workflow);
 • Zarządzanie informacją w przedsiębiorstwie (ECM);
 • Digitalizacja dokumentów i OCR;
 • Archiwizacja dokumentów;
 • W jaki sposób sprawnie raportować i analizować dane z różnych źródeł danych bez konieczności wsparcia działów IT;
 • Planowanie i budżetowanie – wsparcie działu kontrolingu.

Agenda:

Techniczne przygotowanie Partnerów Technologicznych.
Techniczne przygotowanie uczestników.
Wprowadzenie do spotkania.

Przedstawienie uczestników spotkania.

BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.
BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.
Inteligentne zarządzanie dokumentacją i automatyzacja procesów biurowych.
Krystyna Włodarczyk, IT Project Manager, Archman Sp. z o.o.
Krystyna Włodarczyk, IT Project Manager, Archman Sp. z o.o.Archman Sp. z o.o., IT Project Manager

Absolwentka Zarządzania ze specjalnością Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Z zamiłowania i zawodu księgowa (Archman), pełni również funkcję kwestora Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie. Chętnie dzieli się swoją wiedzą prowadząc z sukcesem zajęcia na studiach podyplomowych WSEI .Jest również trenerem z zakresu: obliczania narzutów i wynagrodzeń oraz komputerowych systemów finansowo-księgowych. Obecnie, korzystając ze swojego doświadczenia zawodowego, realizuje się jako IT Project Manager w spółce Archman, wspierając klientów we wdrożeniach integracji systemu NAVIGATOR w obszarze księgowości.

Dyskusja.
Zbuduj zaangażowany zespół, który pracuje szybko i wydajnie, jak nigdy dotąd. Prezentacja optymalizacji pracy z systemem ASCENT na przykładzie wybranego procesu.
Marek Hładyszewski, dyrektor sprzedaży i marketingu, SoftConnect sp. z o.o.
Marek Hładyszewski, dyrektor sprzedaży i marketingu, SoftConnect sp. z o.o.SoftConnect sp. z o.o., dyrektor sprzedaży i marketingu

Pasjonat zarządzania procesami biznesowymi, lean management oraz cyfrowego rozwoju firm. C-Level manager z 15-letnim doświadczeniem w strategicznej restrukturyzacji rozwojowej i transformacji przedsiębiorstw. Konsultant wdrożeń informatycznych z zakresu zarządzania przepływem informacji oraz optymalizacji pracy. Radca Prawny specjalizujący się w prawie gospodarczym i jego wpływie na procesy zachodzące w przedsiębiorstwach.

Konrad Zawadzki, Programista, konsultant, SoftConnect Sp. z o.o.
Konrad Zawadzki, Programista, konsultant, SoftConnect Sp. z o.o. SoftConnect Sp. z o.o.

Dyskusja.
Jak uniknąć pułapek wdrożeniowych przy cyfryzacji procesów w firmie. Przykład „step by step” szybkiego uruchomienia procesu z wykorzystaniem oprogramowania Ingenes Studio.
Grzegorz Burczyk, Prezes Zarządu, INGENES Sp. z o.o.
Grzegorz Burczyk, Prezes Zarządu, INGENES Sp. z o.o.INGENES Sp. z o.o., Prezes Zarządu
Dyskusja.
Baseline™ – system do obsługi procesów biznesowych jako odpowiedź na wyzwania przedsiębiorców na czas pracy zdalnej.
Bartłomiej Szczepaniak, New Business Manager, Baseline Sp. z o.o. Sp. k.
Bartłomiej Szczepaniak, New Business Manager, Baseline Sp. z o.o. Sp. k.Baseline Sp. z o.o. Sp. k., New Business Manager

Entuzjasta nowości technologicznych i absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie kierunku Marketing i Komunikacja Rynkowa. Jego wieloletnie doświadczenie we współpracy z Klientem wykorzystuje do zaspokojenia indywidualnych potrzeb i realizacji założeń każdego projektu. Pełne zaangażowanie i praktyka w branży IT przyczynia się do przekuwania wyzwań w nowe szanse rozwojowe.

Michał Leśniewski, Sales Manager, Baseline Sp. z o.o. Sp. k.
Michał Leśniewski, Sales Manager, Baseline Sp. z o.o. Sp. k. Baseline Sp. z o.o. Sp. k.

Handlowiec z doświadczeniem w branży zarządzania dokumentacją i cyfrowej transformacji. Od wielu lat zaangażowany w pracę z klientami, którzy chcą zoptymalizować proces zarządzania dokumentami z nastawieniem na wdrożenie rozwiązań ergonomicznych i nowoczesnych. Od 2017 roku wspiera klientów przy  wdrożeniach  oprogramowanie Baseline.

Dyskusja.
Podsumowanie spotkania.

Organizatorzy generalni:

BPC GROUP POLAND

BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. wspiera duże i średnie przedsiębiorstwa w procesach informatyzacji. Świadczy usługi doradcze, które pomagają decydentom wybrać właściwą opcję informatyzacji przedsiębiorstwa, jak również odpowiedni system informatyczny i firmę wdrożeniową. Projekty obejmują m.in. przeprowadzenie analizy procesów biznesowych, opracowanie zapytania ofertowego, organizację prezentacji dedykowanych i negocjacje warunków umowy z dostawcami systemów IT.

 

Obok doradztwa świadczonego w sposób zindywidualizowany firma prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne dla przedsiębiorstw. W ramach BPC Training Centre organizowane są konferencje i warsztaty dla kadry decyzyjnej, która wybiera systemy IT.

 

W trakcie piętnastu lat działalności zostało przeprowadzonych ponad 200 spotkań edukacyjnych i wyszkolonych blisko 8 tysięcy osób. BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. jest także właścicielem i redaktorem serwisu doradczego www.bpc-guide.pl oraz największej w Polsce internetowej bazy systemów IT. Firma systematycznie publikuje Raporty Analityczne o stanie informatyzacji polskich przedsiębiorstw.

Partnerzy technologiczni:

Archman

Producent przeglądarkowych systemów do controllingu i zarządzania.Firma Archman Sp. z o.o. jest polskim producentem rozwiązań informatycznych w zakresie Business Intelligence, Workflow i HR. Flagowym produktem firmy jest system NAVIGATOR, który działa w środowisku przeglądarki internetowej. NAVIGATOR jest często wdrażany jako bardzo istotne uzupełnienie do najdroższych systemów ERP. System wspiera obieg i pracę grupową na bardzo szerokim zakresie dokumentów (dokumenty handlowe, kadrowe, zadania, zlecenia etc.) Ponadto wyposażony jest w zestaw wbudowanych narzędzi klasy Business Intelligence pozwalających na wielowymiarową i szybką analizę dokumentów.

 

Czy systemy ECM, BPM, BI powinny być na jednej platformie czy osobno?

Pod koniec XX wieku lansowano trend systemów zintegrowanych wierząc, że obsługa wszystkich procesów na jednej platformie jest rozwiązaniem właściwym. Szybki rozwój informatyki i pojawianie się nowych obszarów eksploatacji dla niej sprawił, że coraz częściej zaczęto zauważać, że jeden system nie jest w stanie obsłużyć wszystkich potrzeb. Dzisiaj tzw. systemy dziedzinowe (dedykowane do określonej dziedziny np. obiegu dokumentów) komunikujące się z głównym systemem ERP są standardem. Powstaje jednak pytanie jaka jest rozsądna liczba systemów specjalistycznych w firmie? Czy część z nich można połączyć? Jeżeli tak, to które? Jaki są koszty i korzyści takiego połączenia?Podczas prezentacji pokażemy cechy wspólne a także różnice pomiędzy systemami klasy BI, ECM, BPM. Przedstawimy argumenty za oraz przeciw ich integracji na jednej platformie. Postaramy się wskazać uniwersalne kryteria, które pomogą podjąć decyzję przy wyborze architektury dla określonej firmy.

logo

Baseline Sp. z o.o. Sp. k.

Czym jest system Baseline™?

Nowoczesny i intuicyjny w obsłudze system klasy EAS służący do zarządzania firmą, integrujący różne procesy biznesowe w jedno kompleksowe i modułowe rozwiązanie informatyczne. Baseline™ łączy w sobie cechy systemów klasy CRM, DMS, Worklfow, ERP BPM i BI podnosząc efektywność zarządzania na poszczególnych szczeblach przedsiębiorstwa.

Ingenes

INGENES od wielu lat jest producentem i dostawcą własnych rozwiązań informatycznych oraz systemów informatycznych znanych producentów takich jak Microsoft, Comarch. Swoją ofertę kieruje do średnich i dużych przedsiębiorstw w branżach produkcyjnych oraz dystrybucji. Rozwiązania dostarczane klientom są dobierane w sposób optymalny dzięki umiejętnej analizie potrzeb, właściwemu wyborowi technologii informatycznych oraz znajomości nowoczesnych metod zarządzania.

Specjalizuje się we wdrażaniu systemów ERP, CRM, BI oraz obiegu dokumentów. Ingenes dużą uwagę skupia na metodologii wdrożenia i realizacji projektów programistycznych.

Główną kadrę Ingenes stanowią doświadczeni certyfikowani konsultanci specjalizujący się w systemach ERP, CRM oraz BI. Jako partner Microsoft Ingenes zdobył kompetnecje z zakresu Business Intelligence, Data Platform, Software Development, Microsoft Business Solutions – Dynamics CRM , Hosting. Ingenes posiada stosowne certyfikaty Microsoft potwierdzające uzyskanie kompetencji.

SoftConnect

Wspieramy biznes od 2010 roku, kiedy to założyliśmy SoftConnect oraz napisaliśmy pierwszą aplikację dedykowaną dla wymagającego kontrahenta. Od tego czasu, nie tracąc ani jednego klienta nieprzerwanie przygotowujemy, wdrażamy i rozwijamy oprogramowanie wspomagające działalność naszych partnerów, przyczyniając się do obsługi tysięcy użytkowników końcowych, milionów dokumentów i terabajtów informacji.

 

Od samego początku nasza aktywność była ukierunkowana na budowę profesjonalnego oprogramowania wspierającego procesy decyzyjne w ramach działalności wszystkich działów przedsiębiorstwa.

 

Ideą przyświecającą nam przy budowie oprogramowania jest możliwość prowadzenia każdego procesu decyzyjnego oraz każdego procesu pozyskania i udostępniania informacji w ramach jednego rozwiązania programistycznego. Użytkownicy korzystają z jednego prostego i intuicyjnego programu, w ramach szybkiego dostępu cyfrowego do wszystkich informacji. Rozwiązanie to umożliwia upowszechnienie w firmie dostępu do informacji cyfrowych i informatycznych zasobów firmy przy minimalnych kosztach budowy systemu, jego utrzymania i wdrożenia wszystkich użytkowników (pracowników umysłowych, fizycznych, pracujących w biurze jak i poza nim – budowa, podróż, dom, ze stały dostępem do komputera czy też tylko czasowym w domu lub tzw. kiosku pracowniczym). Nasze prace nad oprogramowaniem, jego rozwojem i przyjętym jego kierunkiem wynikają ze ścisłej współpracy z obsługiwanymi przedsiębiorstwami i ich pracownikami.

logo

Rozwiązania:

NAVIGATOR

Platforma NAVIGATOR wyposażona już dzisiaj w zestaw prawie 20 zintegrowanych ze sobą modułów, które działają w 3 kluczowych obszarach wsparcia biznesu:

 

BUDŻETOWANIE I ANALIZA DANYCH

 • Automatyczne ściąganie danych z różnych systemów (program księgowy, magazynowy itp.);
 • Dane wszystkich jednostek dostępne „od ręki” w jednym miejscu;
 • Zaawansowane i wygodne pulpity menadżerskie;
 • Praca przez przeglądarkę lub z poziomu Excela;
 • Różne modele budżetowania: od góry, od dołu, zadaniowe, projektowe, rzeczowe, finansowe;
 • Zarządzanie przepływem pracy w procesie budżetowania;
 • Wielowymiarowa analiza odchyleń budżetowych pozwalająca na poznanie ich przyczyn.

 

OBIEG PRACY I DOKUMENTÓW

 • Obieg faktur, umów, zamówień, delegacji, projektów, zadań;
 • Wprowadzanie własnych typów dokumentów (karty sprzętu, budynków, remontów etc.);
 • Modelowanie własnych procedur obiegu;
 • Powiadamianie mailowe i/lub sms o zmianie statusu dokumentu;
 • Możliwość dopisywania informacji do dokumentu podczas obiegu (atrybuty, dekretacja, komentarze);
 • Eksport zadekretowanych dokumentów handlowych (faktury, zapotrzebowania, zamówienia) do systemu finansowo-księgowego.

 

ZARZĄDZANIE PERSONELEM

 • Zarządzanie strukturą organizacyjną;
 • Modelowanie opisów stanowisk pracy;
 • Ocena kompetencji (przez przełożonego, podwładnych, współpracowników);
 • Ocena celów i zadań;
 • Rekrutacja pracowników;
 • Modelowanie rozwoju pracownika (rozmowy rozwojowe, szkolenia);
 • Urlopy, delegacje;
 • Ewidencja czasu pracy.

 

Dlaczego Archman?

Case Study - KGHM Polska Miedź S.A.

Case Study – LOT Aircraft Maintenance Services

BaseLine

Czym jest system Baseline™?

Nowoczesny i intuicyjny w obsłudze system klasy EAS służący do zarządzania firmą, integrujący różne procesy biznesowe w jedno kompleksowe i modułowe rozwiązanie informatyczne. Baseline™ łączy w sobie cechy systemów klasy CRM, DMS, Worklfow, ERP BPM i BI podnosząc efektywność zarządzania na poszczególnych szczeblach przedsiębiorstwa.
 

Prezentacja Baseline

Ingenes

INGENES.E-Dokument to kompleksowe rozwiązanie, które przyspieszy i ułatwi obsługę wszystkich dokumentów krążących po firmie oraz wymienianych z kontrahentami. System obsługuje zarówno pliki PDF czy xml jak i skany dokumentów papierowych, z ekstrakcją danych, opisem analitycznym i merytorycznym, oraz wymianą danych z systemem ERP. Może również częściowo zastąpić, jak i uzupełnić obecne w firmie rozwiązanie EDI.
 

 • Archiwizacja;
 • Wysyłka;
 • Odbiór i zatwierdzanie;
 • OCR;
 • Integracja z ERP;
 • Workflow wewnętrzne;
 • EDI.
   

Używaj INGENES.E-Dokument – system sprawdzony w firmach przetwarzających dziesiątki tysięcy faktur rocznie.

ASCENT

ASCENT firmy SoftConnect jest dostępnym przez przeglądarkę systemem klasy BPM wspartym o rozwiązania AI zawierającym w sobie zaawansowany workflow (EOD), analitykę biznesową (system raportowy), OCR, pulpity managerskie (dashboards), zaawansowany RCP (z możliwością rozliczeń wg. wymiarów finansowych), moduł płatności, moduł podpisów (w tym kwalifikowanych), kreator dokumentów i e-maili, kreator numeracji (np. indeksów), moduł ankiet (formularzy) zewnętrznych, moduł weryfikacyjny (np. VAT, biała księga, GUS) oraz bardzo rozwinięty moduł zarządzania uprawnieniami. Całość wsparta jest szeregiem funkcjonalności, w tym wielu autorskich i unikalnych, które ułatwiają wykonywaną pracę, np. wbudowany chat, system notatek, zapytań, kooperacji w pracy nad dokumentami, dynamicznym zarządzaniem widokami raportowymi, dynamicznej i statycznej analizy prowadzonych procesów, zarządzania zastępstwami i wiele innych.
 

ASCENT w ramach wbudowanych rozwiązań „no code” i „low code” daje możliwość użytkownikom samodzielnego rozwoju systemu, a w szczególności własnych ścieżek procesowych wraz z wymaganymi formularzami, budowania raportów, dashboardów oraz ustawiania zaawansowanych uprawnień, tworzenia szablonów dokumentów oraz emaili.
 

ASCENT został przygotowany we współpracy z doświadczonymi managerami w ramach obsługi procesowej bardzo dużych grup kapitałowych, jak i małych przedsiębiorstw, w kooperacji z firmami produkcyjnymi, jak i projektowymi, w organizacjach rozwiniętych, rozbudowanych, z dużym doświadczeniem popartym latami funkcjonowania, jak i w firmach dużo młodszych, które dopiero co budują swoją tożsamość organizacyjną. Oprogramowanie nasze tworzone było we współpracy z przedstawicielami większości branż funkcjonujących na rynku.
 

ASCENT został w całości zaprojektowany na potrzeby obsługi procesów biznesowych w ramach najbardziej skomplikowanych przebiegów, a równocześnie dzięki swojej ergonomii i czytelności świetnie sprawdza się w obsłudze prostych ścieżek decyzyjnych.
 

ASCENT łatwo adaptuje się do nieustających zmian w procesach decyzyjnych firm, co umożliwia elastyczne i szybkie dostosowywanie się do nowych potrzeb przedsiębiorstwa.
 

ASCENT pomaga efektywnie zarządzać informacją łącząc m.in. dane z systemów specjalistycznych (FK, ERP, Kadrowe, MRP, biurowe, CMS, CAD, itp.), w ramach procesów decyzyjnych zachodzących w firmie. Nie zastępujemy i nie wypieramy oprogramowania specjalistycznego. Idea systemu ASCENT jest wręcz odwrotna, my pomagamy lepiej i bardziej efektywnie wykorzystać informacje i dane, które powstają w tych aplikacjach, a równocześnie umożliwiamy łączenie, integrację i walidację tych danych w ramach wsparcia procesów decyzyjnych (zarządczych) występujących w przedsiębiorstwach.
 

ASCENT jest prosty w obsłudze, a równocześnie mocno dostosowywany do potrzeb danej firmy, konkretnego procesu, a nawet konkretnej osoby w procesie.
 

ASCENT to również szybkie, skuteczne i efektywne wdrożenie całego systemu. Od momentu rozpoczęcia współpracy z firmą w zakresie analizy (zazwyczaj najdłuższy, najpotrzebniejszy i najbardziej owocny etap prac), poprzez dostosowanie programu do potrzeb klienta, jego wdrożenie, aż po szkolenie użytkowników i start produkcyjny całego, kompletnego rozwiązania może upłynąć nawet niecały miesiąc.
 

Nasze rozwiązania pozwalają na obsługę każdego rodzaju procesu decyzyjnego, a jedynym ograniczeniem pozostaje wyobraźnia użytkowników. Nasi niezrównani klienci, czasami przy naszym wsparciu, czasami całkowicie samodzielnie wykorzystują nasze oprogramowanie do coraz mniej oczywistych procesów, jak np.: kontrola nad wystawianiem i zarządzaniem pełnomocnictwami, przygotowaniem automatycznych formularzy dopuszczenia do robót, zbieraniem danych i zarządzaniem wskaźnikami wydajności produkcji, systemowo-strukturalnym przydzielaniem i kontrolowaniem „benefitów” (komórka, samochód, miejsce parkingowe, itd.) pracowniczych, rezerwacjami zasobów (np. sale konferencyjne) i wiele innych.

Regulamin

 1. Organizatorem Konferencji online jest BPC GROUP POLAND sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-384) przy ul. Ks. Bpa. H. Bednorza 2a-6.
 2. Konferencja online zostanie przeprowadzona w dniu 18 Listopada 2021 r.
 3. Konferencja online skierowana jest do kadry managerskiej przedsiębiorstw, która chce usprawnić zarządzanie poprzez wprowadzenie zaawansowanych systemów IT nadzorowanie i postępu produkcji.
 4. Każdy przedsiębiorca będący uczestnikiem Konferencji online (Uczestnik Konferencji online) musi spełnić wymagania techniczne umieszczone na stronie internetowej Organizatora Konferencji online.
 5. W ramach Konferencji online Partnerzy Technologiczni przeprowadzą część prezentacyjną (3x 30 minut) oraz część przeznaczoną dla Uczestników Konferencji online na kierowanie pytań do Partnerów Technologicznych (3 x 15 minut).
 6. Podczas trwania Konferencji online Partner Technologiczny zobowiązany jest do uruchomienia kamery internetowej, chyba, że istnieje szczególnie uzasadniona przyczyna jej nie uruchomienia.
 7. Konferencja online rozpocznie się przedstawieniem Partnera Technologicznego, Uczestników Konferencji online przez moderatora reprezentującego Organizatora Konferencji online.
 8. Uczestnicy Konferencji online zobowiązani są do nie utrwalania przebiegu Konferencji online poprzez jej nagrywanie oraz rozpowszechnianie materiałów bez uprzedniej zgody Organizatora Konferencji online.
 9. Organizator Konferencji online zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu w każdym czasie. Organizator Konferencji online zastrzega sobie prawo odwołania Konferencji online w każdym czasie, bez uzasadnienia. Z tytułu zmiany niniejszego regulaminu lub odwołania Konferencji online Uczestnikom Konferencji online nie przysługują żadne roszczenia wobec Organizatora Konferencji online.

 

Wymagania techniczne

 

Do udziału w konferencji online / webinaru / szkolenia BPC GROUP POLAND wymagane jest połączenia audio-video poprzez aplikację Microsoft Teams lub też przeglądarkę.

 

Opcja I: Instalacja aplikacji Microsoft Teams

 1. Pobierz aplikację i zainstaluj na swoim komputerze (https://products.office.com/pl-pl/microsoft-teams/download-app#desktopAppDownloadregion) lub uruchom ją jeśli posiadasz ją już zainstalowaną w ramach pakietu Office.
 2. Zaloguj się do aplikacji wykorzystując istniejący login i hasło lub też utworzyć nowe konto.
 3. Dołącz do spotkania klikając na link, który zostanie przesłany pocztą elektroniczną w przeddzień spotkania.
 4. Zezwól na dostęp aplikacji Microsoft Teams do kamery oraz mikrofonu.

 

Opcja II: Dołączenie do spotkania poprzez przeglądarkę internetową

 1. Sprawdź czy posiadasz zainstalowaną najnowszą wersję wykorzystywanej przeglądarki(jeśli nie – zaktualizuj ją).
 2. Dołącz do spotkania klikając na link, który zostanie przesłany pocztą elektroniczną w przeddzień spotkania.
 3. Zaakceptuj opcjonalną instalację pluginu Microsoft Teams dla przeglądarki.
 4. W przypadku braku kompatybilnej przeglądarki Microsoft Teams podpowie i wskaże link do uruchomienia spotkania poprzez Microsoft Edge.
 5. Zezwól na dostęp aplikacji Microsoft Teams do kamery oraz mikrofonu.

 

Obsługiwane przeglądarki to Internet Explorer 11, Microsoft Edge, Najnowsza wersja przeglądarki Chrome, Najnowsza wersja przeglądarki Firefox

 

Prosimy o próbę dołączenia około 30 minut przed rozpoczęciem spotkania celem uniknięcia opóźnienia. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów prosimy o kontakt telefoniczny z naszym administratorem spotkania pod numerem telefonu: 608 289 148

Rejestracja:

Dane dotyczące spotkania:
Dane Delegata na Spotkanie:
Dane Przedsiębiorstwa:
Tematyka Spotkania:

Bezpłatne Uczestniczy: osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie będąca osobą prawną, której ustawa przyznaje zdolność prawną, prowadząca działalność gospodarczą oraz dokonująca rejestracji w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą, nie będąca konsumentem.

Regulamin:
*
*
*

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, Organizator zastrzega sobie prawo doboru uczestników. Potwierdzenie rejestracji zostanie dokonane przez Organizatora w najbliższym możliwym terminie.

Kontakt:

BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.

Sekcja Organizacji Spotkań Edukacyjnych
40-384 Katowice, ul. Ks. Bpa. H. Bednorza 2a-6,
Telefon Kontaktowy: +48 532 918 919
E-Mail: kontakt@bpc-group.pl
Regon: 240738263, NIP: 9542610254, Kapitał Zakładowy: 67 200,00 zł KRS: 0000292152, Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Zapraszamy do kontaktu – przygotujemy dla Państwa dedykowaną ofertę szkoleniową!

Koordynatorzy Projektu:
"Konferencja online – Przełom w zarządzaniu dokumentacją."

Łukasz Kubas Dyrektor Domeny Produkcja BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. Tel.kom.: +48 795-534-616 E-Mail: lukasz.kubas@bpc-group.pl