Spotkanie w Katowicach – Korzyści z wdrożenia szyny integracyjnej.

Informacje:

Zintegrowanie różnych systemów to jedno z najtrudniejszych wyzwań, przed jakimi stają dzisiejsze przedsiębiorstwa. Chociaż zaawansowane systemy, takie jak ERP, APS, MES, CRM, WMS itd., mogą zwiększyć produktywność, to jednocześnie mogą wprowadzać problemy związane z przesyłaniem informacji i tworzeniem spójnych raportów.

 

Współczesna transformacja cyfrowa wprowadza zmiany we wszystkich branżach, wymuszając na firmach poszukiwanie nowych architektur, które zapewnią większą elastyczność, skalowalność i zdolność do wielokrotnego wykorzystania rozwiązań.

 

Zapraszamy do udziału w spotkaniu.

 

Do udziału w spotkaniu zapraszamy zarząd, management przedsiębiorstw oraz osoby współuczestniczące w procesie wyboru i analiz rozwiązań informatycznych.

Zagadnienia poruszane na spotkaniu:

 • Przegląd produktów pakietu CP4I
 • Bezbolesna integracja systemów dziedzinowych ERP, WMS, CRM, APS, MES, RCP... – czy to możliwe?
 • Integracja z e-commerce, czy warto?
 • API Management, chmura i aplikacje mobilne
 • Bezpieczeństwo API, Security/Service Gateway
 • Konteneryzacja, mikrousługi, EDA

Agenda:

Rejestracja uczestników. Kawa powitalna.
Wprowadzenie do spotkania.
Przedstawienie uczestników spotkania.
BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.
BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.
 • Przegląd produktów pakietu CP4I
 •  Bezbolesna integracja systemów dziedzinowych ERP, WMS, CRM, APS, MES, RCP... – czy to  możliwe? 
 • Integracja z e-commerce, czy warto?
Hugon Rudnicki, CTO/Dyrektor Działu Integracji, Clarite Polska SA
Hugon Rudnicki, CTO/Dyrektor Działu Integracji, Clarite Polska SAClarite Polska SA, CTO/Dyrektor Działu Integracji

Absolwent wydziału Mechatroniki na Politechnice Warszawskiej, doświadczony w projektowaniu, budowaniu i programowaniu rozwiązań dla przemysłu, ekspert w dziedzinie integracji systemów.

Przerwa kawowa.
 • API Management, chmura i aplikacje mobilne
 • Bezpieczeństwo API, Security/Service Gateway
 • Konteneryzacja, mikrousługi, EDA
Hugon Rudnicki, CTO/Dyrektor Działu Integracji, Clarite Polska SA
Hugon Rudnicki, CTO/Dyrektor Działu Integracji, Clarite Polska SAClarite Polska SA, CTO/Dyrektor Działu Integracji

Absolwent wydziału Mechatroniki na Politechnice Warszawskiej, doświadczony w projektowaniu, budowaniu i programowaniu rozwiązań dla przemysłu, ekspert w dziedzinie integracji systemów.

Przerwa kawowa.
Zakończenie.

Organizatorzy generalni:

BPC GROUP POLAND

BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. wspiera duże i średnie przedsiębiorstwa w procesach informatyzacji. Świadczy usługi doradcze, które pomagają decydentom wybrać właściwą opcję informatyzacji przedsiębiorstwa, jak również odpowiedni system informatyczny i firmę wdrożeniową. Projekty obejmują m.in. przeprowadzenie analizy procesów biznesowych, opracowanie zapytania ofertowego, organizację prezentacji dedykowanych i negocjacje warunków umowy z dostawcami systemów IT.

 

Obok doradztwa świadczonego w sposób zindywidualizowany firma prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne dla przedsiębiorstw. W ramach BPC Training Centre organizowane są konferencje i warsztaty dla kadry decyzyjnej, która wybiera systemy IT.

 

W trakcie piętnastu lat działalności zostało przeprowadzonych ponad 200 spotkań edukacyjnych i wyszkolonych blisko 8 tysięcy osób. BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. jest także właścicielem i redaktorem serwisu doradczego www.bpc-guide.pl oraz największej w Polsce internetowej bazy systemów IT. Firma systematycznie publikuje Raporty Analityczne o stanie informatyzacji polskich przedsiębiorstw.

Partnerzy technologiczni:

Clarite Polska

CLARITE Polska S.A. przyjęła strategię koncentracji i specjalizacji. Zawężając portfolio rozwiązań stała się jednocześnie jednym z wiodących dostawców wybranych kilku linii produktowych IBM na rynku polskim. Z sukcesem realizuje kompleksowe usługi dla klientów z sektora energetycznego, gazu oraz przemysłu. Ze względu na charakter oferowanych rozwiązań oferta spółki skierowana jest dla dużych i średnich firm również z sektora telekomunikacyjnego, finansowego, publicznego na poziomie centralnym. Istotnym wyróżnikiem CLARITE Polska S.A. spośród firm IT na rynku polskim jest podmiotowe podejście do pracownika, które wyraża się również w misji firmy. Od samego początku swojej działalności Zarząd spółki kładzie olbrzymi nacisk na ustawiczne samodoskonalenie pracowników, stwarzanie pracownikom warunków pracy sprzyjających zarówno realizacji indywidualnych ambicji jak i rzeczywistemu rozwojowi kariery zawodowej w branży informatycznej.

IBM Platinum Business Partner

 

Rozwiązania:

CP4I

Clarite Polska S.A. posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań produktowych pakietu IBM Cloud Pak for Integration. Pakiet ten jest dostarcza szereg możliwości wśród których można wymienić:

 1. Integrowanie systemów i danych wewnątrz i na zewnątrz organizacji przy wsparciu różnych wzorców
 2. Implementacja własnych aplikacji
 3. Wdrażanie rozwiązań klasy API Lifecycle Management
 4. Zabezpieczanie integracji i dostępu poprzez wdrożenie Security Gateway / Service Gateway / API Gateway / B2B Gateway
 5. Bezpieczne i bezstratne zarządzanie komunikatami MQ
 6. Budowanie rozwiązań opartych o system zarządzania zdarzeniami
 7. Umożliwia bezpieczne przesyłanie plików między odległymi lokalizacjami

CP4I umożliwia transformację cyfrową poprzez przyspieszenie tworzenia aplikacji, w tym także sterowanych zdarzeniami i uproszczenie operacji na dużą skalę dzięki strumieniowemu przetwarzaniu zdarzeń na bogatej w zabezpieczenia, gotowej do pracy platformie, która obsługuje wiele stylów integracji. Może być uruchomiona w środowisku on-premises, private cloud lub hybrid cloud. W pełni wspiera konteneryzację i może być uruchomiona w środowisku Red Hat Openshift w ramach licencji CP4I.

Rejestracja:

Rejestracja jest obecnie zamknięta.

Kontakt:

BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.

Sekcja Organizacji Spotkań Edukacyjnych
40-384 Katowice, ul. Ks. Bpa. H. Bednorza 2a-6,
Telefon Kontaktowy: +48 532 918 919
E-Mail: kontakt@bpc-group.pl
Regon: 240738263, NIP: 9542610254, Kapitał Zakładowy: 67 200,00 zł KRS: 0000292152, Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Zapraszamy do kontaktu – przygotujemy dla Państwa dedykowaną ofertę szkoleniową!

Koordynatorzy Projektu:
"Spotkanie w Katowicach – Korzyści z wdrożenia szyny integracyjnej."

Łukasz Kubas Dyrektor Domeny Produkcja BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. Tel.kom.: +48 795-534-616 E-Mail: lukasz.kubas@bpc-group.pl