Queris wprowadza nowe rozwiązanie dla narzędziowni i działów technicznych – program Queris TOOLS

Na rynku pojawiło się nowe rozwiązanie dla narzędziowni i działów technicznych, stworzone przez cenionego producenta systemów przemysłowych – firmę Queris. Jej najnowszy program Queris TOOLS wspiera eksploatację narzędzi w małych i średnich firmach, które chcą efektywnie zarządzać narzędziami i sprzętem. Producent udostępnił jego bezpłatną wersję.

Wąski rynek oprogramowania narzędziowego, skupiony do tej pory wokół kilku najpopularniejszych programów zyskał zupełnie nowe rozwiązanie, dedykowane działom technicznym małych i średnich firm. Queris TOOLS to program, który odpowiada na wyzwania związane z eksploatacją firmowego sprzętu.

Funkcjonalność dostosowana do realnych potrzeb

Program pomaga skutecznie rozwiązywać problemy z kontrolą narzędzi, zagubieniami czy nieuzasadnionym użytkowaniem. Ponadto obniża koszty eksploatacji, zwiększa odpowiedzialność pracowników za sprzęt i wspiera ciągłą kontrolę ich stanu technicznego.

Queris TOOLS jest naszą odpowiedzią na rynkową lukę w dziedzinie nowoczesnych programów narzędziowych dedykowanych małym i średnim firmom. Chcemy im dać realną alterantywę, dzięki której uporządkują zarządzanie narzędziami, wyeliminują najdotkliwsze problemy i zoptymalizują koszty gospodarki narzędziowej. – wyjaśnia Arkadiusz Więdłocha, wiceprezes zarządu Queris, odpowiedzialny za strategię i rozwój.

Uniwersalny program do zarządzania narzędziami

Nowe rozwiązanie to łatwy we wdrożeniu, wszechstronny program do nowoczesnego zarządzania narzędziownią. Jest dedykowane zarówno firmom produkcyjnym, jak i przedsiębiorstwom budowlanym, montażowym oraz innym podmiotom operującym dużą ilością sprzętu.

Bezpłatna wersja bez zobowiązań

Jego pełną funkcjonalność można poznać na stronie producenta, na której istnieje także możliwość pobrania bezpłatnej wersji i wykorzystania jej w swojej firmie na okres przewidziany w ramach niezobowiązującego testu.

Pobierz bezpłatnie program Queris TOOLS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*