Nowa funkcja: przeprowadzanie audytów EHSQ zdalnie za pomocą BlueKanGo

Jeśli chodzi o zarządzanie ryzykiem i ograniczenie podróży pracowników, organizacje mogą polegać na technologiach wideokonferencyjnych. Umożliwia to przeprowadzanie zdalnych audytów i inspekcji. To właśnie BlueKanGo oferuje swoim 3500 klientom.

BlueKanGo integruje na swojej platformie rozwiązanie z zakresu wideo-expertyza. Pozwala firmie na zdalne przeprowadzanie audytów czy inspekcji, a tym samym ogranicza podróże pracowników.

Zasada jest prosta. Po zaplanowaniu audytu pracownik na miejscu otrzymuje e-mailem lub SMS-em link umożliwiający dołączenie do sesji. Następnie może pokazać obszar zdalnemu pracownikowi poprzez wideokonferencję i porozmawiać z nim. Audytor oprowadza pracownika po obiekcie, może robić zdjęcia i komentować je na żywo. To samo z filmem, który może nagrać w dowolnym momencie.

To rozwiązanie jest kompatybilne ze wszystkimi podłączonymi urządzeniami, takimi jak drony, kamera HD do zakładania na kaski czy okulary. Poza aspektem bezpieczeństwa rozwiązanie to oszczędza czas i zasoby.

Praktyka, która może stać się bardziej systematyczna w firmach. Równie dobrze możemy zacząć już dziś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*