Najlepsze małe i średnie firmy w Polsce: DSR S.A. wśród medalistów.

DSR S.A. po raz kolejny otrzymała tytuł Gazeli Biznesu, przyznany podczas tegorocznej – 19. edycji rankingu Pulsu Biznesu.

Gazele Biznesu to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.  W Polsce ranking sporządza dziennik Puls Biznesu, nieprzerwanie od 2000 roku. W tym roku również wyróżniono firmy, które najlepiej poradziły sobie ekonomicznie w poprzednich latach. Tym bardziej miło nam zakomunikować, że wśród docenionych firm ponownie znalazła się DSR
Cel plebiscytu od lat jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości. Aby otrzymać tytuł,  firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk. Udział w rankingu jest bezpłatny.
Wyniki firm analizuje zespół ekspertów, którzy poszukują najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w segmencie MŚP. To czyni ten ranking rzetelnym źródłem informacji, a tytuł Gazeli Biznesu kojarzy się z prestiżem i dobrą reputacją wyróżnianych firm. 
Tegorocznych zwycięzców można znaleźć na stronie: https://www.pb.pl/gazele

www.dsr.com.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*