Monitor uruchamia forum pomysłów

W Monitorze zadowoleni klienci są podstawą naszego DNA – niezależnie od tego, do której części naszej organizacji należysz. Rozwijanie naszego produktu i biznesu ramię w ramię z naszymi klientami jest niezbędne do utrzymania dobrych relacji i ustalenia priorytetów właściwych działań.

W ramach nieustannego rozwoju wraz z naszymi klientami uruchamiamy teraz cyfrowe forum pomysłów, na którym klienci, pracownicy i biura partnerskie Monitora na całym świecie mogą zgłaszać sugestie dotyczące pomysłów, w jaki sposób możemy dalej rozwijać MONITOR G5, aby był najlepszym systemem ERP, zoptymalizowanym dla firm produkcyjnych.

JAK TO DZIAŁA?

Zaloguj się przy użyciu tych samych danych logowania, których używasz do Portalu wsparcia Monitora, pod adresem ideas.monitorerp.com Jeśli nie masz danych logowania, możesz wysłać e-mail na adres support@monitorerp.com

CO MAM DALEJ ZROBIĆ?

Prześlij nowe zgłoszenie dotyczące obszaru, który chcesz rozwijać lub przeczytaj o setkach pomysłów, które zostały już przesłane przez innych użytkowników MONITORA.

Na przykład możesz zagłosować na pomysł, który Ci się podoba, lub rozwinąć czyjś pomysł, dodając więcej informacji. Możemy wspólnie pracować nad tworzeniem najlepszych rozwiązań dla firm produkcyjnych.

CO SIĘ DZIEJE POTEM?

Nasi kierownicy zespołów ds. rozwoju każdego modułu w MONITOR G5 regularnie przeglądają nowo zgłoszone pomysły i komentarze oraz odpowiadają, kategoryzują i aktualizują status zgodnie z wymaganiami. Raz w miesiącu przedstawiają najlepsze pomysły Radzie Produktu Monitora.

Rada następnie zdecyduje jakie podjąć działania. W jej skład wchodzą przedstawiciele Sprzedaży, Konsultanci, Wsparcie techniczne, Dział rozwoju oprogramowania, a także nasz Prezes.

Jeśli byłeś zaangażowany w pomysł – lub sam złożyłeś wniosek – otrzymasz informację zwrotną, gdy status zostanie zaktualizowany. Może to być „Rozważane”, „Potrzebne więcej informacji”, „Planowane – część naszego planu rozwoju” i tak dalej.

Forum pomysłów Monitora zapewnia większą przejrzystość napływu sugestii i zapewnia, że ​​skupiamy się na właściwych obszarach. Pilne zapytania na temat funkcjonalności należy nadal kierować do Portalu wsparcia Monitora.

Jesteśmy przekonani, że to forum będzie pozytywną, innowacyjną i angażującą platformą, na której będziemy mogli wspólnie pracować nad rozwojem systemu ERP przyszłości.

Jako menedżer produktu MONITOR G5 wierzę, że to naprawdę pomoże nam zebrać dobre pomysły od naszych klientów i nadać priorytet tym, którymi jest największe zainteresowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*