Internacjonalizacja innowacyjnej polskiej marki produktowej DSR 4FACTORY.

Miło nam zakomunikować, że DSR zaczyna ekspansję na nowe, zagraniczne rynki. Dzieje się tak za sprawą trwającego projektu „Internacjonalizacja innowacyjnej polskiej marki produktowej DSR 4FACTORY”.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020. Przewiduje umiędzynarodowienie nowatorskiej polskiej marki produktowej DSR 4FACTORY, a także wzrost konkurencyjności firmy DSR, poprzez rozszerzenie działalności eksportowej oraz zwiększenie skali i zasięgu innowacyjnych usług firmy na rynkach zagranicznych.

Planowane są 3 wyjazdy targowe (USA, Izrael) oraz misja gospodarcza (USA). Pierwszy kierunek promocji to Stany Zjednoczone, gdzie w dniach 13 – 16 maja odbyły się targi Internet of Things World w Santa Clara (Kalifornia). To największe tego typu wydarzenie w Ameryce Północnej.

Tegoroczne targi cieszył się ogromnym zainteresowaniem, z udziałem ponad 12,500 odwiedzających z całego świata. W tym roku w targach brało udział ponad 300 dużych firm IT oraz startupów, pośród których były takie znane korporacje jak: Dell (główny sponsor wydarzenia), czy Siemens (którego jesteśmy partnerem dystrybucyjnym systemów APS w Polsce). DSR, również jako jeden z kluczowych wystawców, prezentowała pakiet rozwiązań DSR 4FACTORY – efektywnie wspierających IT w produkcji. Więcej informacji o naszych rozwiązaniach można znaleźć na dedykowanej stronie: https://www.4factory.com/solutions.

W ciągu trzech dni nasze stoisko odwiedziło kilkaset osób, które chciały poznać szczegóły odnośnie naszej działalności, naszych usług i produktów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się przygotowane przez nas katalogi produktowe oraz filmy, prezentujące DSR i rozwiązania z pakietu DSR 4FACTORY. Filmy dostępne na naszym kanale You Tube:  https://www.youtube.com/channel/UCZac1bp3OXbxYG5dWPaZqRg

Dzięki temu mogliśmy porozmawiać z wieloma specjalistami z różnych krajów oraz nawiązać bardzo ważne nowe kontakty biznesowe i rozpoczęliśmy rozmowy o szczegółach współpracy na rynku Stanów Zjednoczonych. Po ogromnym sukcesie IoT World, organizatorzy planują już kolejną edycję tego wydarzenia, w przyszłym roku. 
Kolejnym etapem budowy świadomości marki DSR 4FACTRY na rynku Stanów Zjednoczonych będzie nasz udział w czerwcu w targach CloudExpo. Już dzisiaj można się zarejestrować i bezpłatnie dołączyć do wydarzenia. Zapraszamy na nasz landing page: www.4factory.com/cloudexpo2019.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*