IFS otrzymuje wyróżnienie Gartner Peer Insights Customers’ Choice za 2020 rok w kategorii chmurowych systemów ERP dla przedsiębiorstw ukierunkowanych na produkty

Gartner Peer Insights Customers’ Choice to wyróżnienie przyznawane dostawcom przez zweryfikowanych profesjonalnych użytkowników z uwzględnieniem określonej liczby opinii i ogólnych ocen użytkowników

Warszawa, 22 grudnia 2020 — IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, otrzymał wyróżnienie Gartner Peer Insights Customers’ Choice za 2020 rok w kategorii chmurowych systemów zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP) dla przedsiębiorstw ukierunkowanych na produkty.

Gartner definiuje chmurowy pakiet ERP ukierunkowany na produkty jako zestaw produktów, który obejmuje operacyjny system ERP (funkcje związane z łańcuchem dostaw, produkcją itp.), zarządzanie finansami, zakupy, zarządzanie kapitałem ludzkim (HCM), a także funkcje specyficzne dla branży, takie jak konfiguracja na zamówienie (CTO), produkcja na zamówienie (MTO), zarządzanie serwisem w terenie (FSM), zarządzanie majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) i zarządzanie cyklem życia produktów (PLM). Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Oto przykładowe opinie klientów firmy IFS, które znalazły się na platformie Gartner Peer Insights:

„Uważamy, że otrzymane przez nas wyróżnienie Gartner Peer Insights Customers’ Choice za 2020 rok w kategorii chmurowych systemów ERP dowodzi naszego konsekwentnego zaangażowania w tworzenie narzędzi, które przynoszą korzyści naszym klientom” — powiedział Michael Ouissi, dyrektor ds. relacji z klientami w IFS. „Systematycznie i proaktywnie gromadzimy opinie klientów, aby na tej podstawie doskonalić technologie i usługi. Jesteśmy przekonani, że to głównie dlatego nasze rozwiązania cieszą się takim powodzeniem na rynku. Wyróżnienie, które właśnie otrzymaliśmy, potwierdza efektywność takiego podejścia”.

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifs.com

Informacje o platformie Peer Insights

Peer Insights to internetowa platforma ocen i recenzji oprogramowania i usług informatycznych. Oceny te są pisane i czytane przez specjalistów ds. IT i decydentów z obszaru technologii. Zestawienie ma wspierać menedżerów ds. informatycznych w podejmowaniu lepszych decyzji o zakupie oraz pomagać producentom technologii w doskonaleniu ich produktów w oparciu o obiektywne, bezstronne informacje zwrotne od ich klientów. Gartner Peer Insights zawiera ponad 215 000 zweryfikowanych recenzji z ponad 340 rynków. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.gartner.com/reviews/home.

Gartner Peer Insights Customers’ Choice to subiektywne opinie pojedynczych użytkowników końcowych, oceny i dane zastosowane w odniesieniu do udokumentowanej metodologii; nie reprezentują one poglądów ani nie stanowią poparcia ze strony spółki Gartner lub jej podmiotów stowarzyszonych.

Informacje o firmie IFS

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem majątku oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa naszych pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu z naszych klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze. Nasz zespół składa się z 4000 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu status quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś — więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.

Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland

Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem https://blog.ifs.com/, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*