eq system partnerem firmy Zebra Technologies

eq system został partnerem technologicznym firmy Zebra Technologies.

Zebra Technologies to światowy lider w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań cyfrowych, sprzętu i oprogramowania, które zapewniają inteligentną łączność zasobów, danych i osób. Wśród rozwiązań oferowanych przez firmę znajdują się m.in. skanery kodów kreskowych, czytniki i skanery RFID, przemysłowe systemy wizyjne, komputery mobilne, tablety i drukarki (przemysłowe, mobilne, RFID), sprzęt i oprogramowanie dla systemów lokalizacyjnych. Rozwiązania firmy Zebra są powszechnie stosowane w branży produkcyjnej, transporcie i logistyce, w handlu detalicznym, czy ochronie zdrowia, wspierając m.in. bezpieczeństwo w łańcuchu dostaw w przemyśle farmaceutycznym czy spożywczym.

Współpraca z tak prestiżowym i rozpoznawalnym partnerem zapewnia nam łatwiejszy dostęp do wiedzy technicznej oraz szerokiej oferty wiodących na rynku produktów i materiałów eksploatacyjnych. Dzięki rozpoczęciu współpracy jesteśmy w stanie oferować jeszcze bardziej kompleksowe rozwiązania w odpowiedzi na potrzeby rozwojowe naszych Klientów.

Wiadomość pochodzi ze strony dostawcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*