DSR częścią warsztatów PRODUKCJA 4.0!

27 czerwca 2019 roku we Wrocławiu odbyły się warsztaty pod nazwą „PRODUKCJA 4.0. Jak dokonać krok po kroku cyfrowej transformacji swojej fabryki?”, które zorganizowała Logistyka Produkcji. To pierwszy i jedyny, jak do tej pory, taki warsztat w Polsce. 

Współtwórcą wydarzenia jako Advance Technology Partner 4.0 był nasz Partner – firma Siemens. Dzięki temu mogliśmy mieć tę przyjemność i wystąpić w roli prelegenta. DSR reprezentował dr Paweł Dawid, który przedstawił temat „Cyfrową transformację najlepiej zacząć od harmonogramowania, czyli korzyści z wdrożenia systemu SIEMENS SIMATIC IT Preactor”. W prezentacji głównym punktem było omówienie naszego wdrożenia systemu APS w firmie Filtron (https://filtron.eu/pl), czyli pierwszego etapu tego zakładu produkcyjnego w drodze do cyfrowej transformacji.

Warsztat adresowany był do ludzi świata produkcji, do dyrektorów i kierowników produkcji, dyrektorów logistyki, utrzymania ruchu, technologów i tych wszystkich, którzy są zainteresowani zdobyciem lub poszerzeniem wiedzy na temat rewolucji cyfrowej w wymiarze 4.0. Obszerny program warsztatów uwzględnił również takie tematy, jak: Rewolucja Cyfrowa; Produkcja od 1.0 do 3.0 – co poszło nie tak; Produkcja 4.0; Smart Factory; W kierunku sztucznej inteligencji; Lean 4.0; Miejsce człowieka; Rola systemów ERP / MES / APS / CMMS.

Całość poprowadził Janusz Pieklik – Dyrektor Consultingu w Business Global Consulting. 

Dziękujemy za zaproszenie do tego projektu. Cieszy nas to, że możemy być częścią tak ważnego zagadnienia, jakim jest Produkcja 4.0. 

Podsumowanie warsztatów jest dostępne pod linkiem: http://eurologistics.pl/logistyka-produkcji/spotkania-biznesowe/relacje/produkcja-4-0-na-wyciagniecie-reki/?fbclid=IwAR1dlOYOC15jU3eRci0eCCD8r_9z455atXSGHT2_MqwCFJU47FaOlGqqG_k 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*