Digitalizacja procesów biznesowych może być sprawnie wspierana dzięki platformom low-code

Digitalizacja procesów biznesowych może być sprawnie wspierana dzięki platformom low-code – narzędziom służącym do wizualnego budowania aplikacji biznesowych.

Dzięki prostemu prototypowaniu, implementacji nowych procesów oraz łatwej modyfikacji istniejących rozwiązań, platformy low-code, takie jak nAxiom, umożliwiają szybkie dostosowanie używanych przez firmę aplikacji do zmieniających się warunków rynkowych.

Indywidualne rozwiązania, budowane przez klientów na platformie nAxiom pozwalają na zdobycie przewagi konkurencyjnej.

Zastosowanie technologii low-code jest mniej czasochłonne i kosztowne w porównaniu z tradycyjnymi metodami wytwarzania oprogramowania.

Platformy niskokodowe z powodzeniem sprawdzają się w każdej działalności m.in. w produkcji i logistyce. Są wykorzystywane przez przedsiębiorstwa zarówno do powtarzalnych, złożonych procesów biznesowych jak i do niepowtarzalnych, niestandardowych projektów.

„Kluczowym elementem budowania przewagi konkurencyjnej jest rozszerzanie funkcjonalności głównych systemów informatycznych, co zazwyczaj jest procesem kosztownym i długotrwałym.

Z pomocą przychodzi platforma low-code nAxiom, która powstała by wspierać zarządzanie ludźmi, procesami i danymi. Jest ona idealną odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorstw w zakresie digitalizacji. Platforma nAxiom pozwala na budowanie aplikacji biznesowych, indywidualnie dopasowanych do wymagań przedsiębiorstwa, umożliwiając w ten sposób osiągnięcie konkurencyjnej pozycji rynkowej.” – mówi Dariusz Pruchnik, Dyrektor Zarządzający w nAxiom Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*