Czy Twoja firma to inteligentne przedsiębiorstwo? KONFERENCJA DLA FIRM PRODUKCYJNYCH 

itelligence i SAP zaprasza na bezpłatne wydarzenie „Inteligentne przedsiębiorstwo produkcyjne” w Katowicach, które jest dedykowane firmom produkcyjnym. Dowiedź się, jak podnieść wskaźniki efektywności, optymalnie planować zasoby i działania w ramach produkcji i logistyki.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Inteligentne przedsiębiorstwo produkcyjne
10.04.2019 r. , Katowice 

Podczas konferencji:
•    pokażemy jak pokonywać bariery, jednocześnie podnosząc wskaźniki efektywności;
•    zastanowimy się jak optymalnie planować zasoby i działania w ramach produkcji i logistyki;
•    wyjaśnimy jak najnowocześniejsze rozwiązania biznesowe ułatwiają budowanie przewagi konkurencyjnej oraz jak wykorzystać panujące na rynku trendy na swoją korzyść;
•    pokażemy, dlaczego integracja na przestrzeni wszystkich obszarów łańcucha dostaw jest kluczowa i dlaczego tylko dzięki niej można reagować na zmiany zarówno na poziomie globalnym jak i lokalnym.

Zapraszamy osoby zainteresowane zwiększeniem efektywności procesów: finansowych, IT, planowania, produkcji i logistyki.

Wydarzenie specjalne konferencji: zwiedzanie SAP Itelligent Enterprise Truck 
Zapraszamy do doświadczenia cyfrowej transformacji! Specjalnie dla uczestników konferencji otwieramy drzwi SAP Intelligent Enterprise Truck. Jest to multimedialna ciężarówka z interaktywnym ekranem 360 stopni, obsługiwanym dotykowo i głosowo. Każdy uczestnik konferencji może zapisać się na jeden z bloków w Trucku, które stanowią rozszerzenie prezentacji konferencyjnych.
ZAREJESTRUJ SIĘ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*