Comarch współpracuje z rumuńskim bankiem BRD

Comarch podpisał umowę z BRD Groupe Societe Generale, trzecim co do wielkości bankiem w Rumunii, wchodzącym w skład francuskiej grupy Société Générale, na wdrożenie systemu Comarch Open Platform wraz z rozwiązaniem zapewniającym kompleksową obsługę procesu kredytowego.

– Comarch zainauguruje współpracę z BRD Bank wdrożeniem flagowego produktu – Comarch Open Platform. Wraz z naszymi partnerami w BRD czekamy z niecierpliwością na realizację projektu transformacji cyfrowej i stworzenie w pełni funkcjonalnego ekosystemu, rozszerzanego o wszystkie innowacje, które pojawią się w przyszłości. To także ważny krok w dalszym budowaniu pozycji Comarch jako zaufanego partnera IT oraz rozwój biznesu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, który jest jednym z priorytetów firmy na ten rok – mówi Piotr Kusek, dyrektor regionalny sprzedaży na Europę Środkowo-Wschodnią w Comarch.

Cyfryzacja procesów udzielania kredytów korporacyjnych to krok naprzód na drodze do podnoszenia jakości obsługi klientów i poprawy efektywności. W ramach naszej strategii „Horizons 2025” postawiliśmy sobie za cel dostarczać naszym klientom produkty i usługi najlepszej jakości oraz mamy nadzieję, że współpraca z Comarch pomoże nam szybko osiągnąć ten cel – mówi Maria Rousseva, Wiceprezes BRD odpowiedzialna za obszar bankowości korporacyjnej.

Comarch Open Platform to wielokanałowa platforma bankowa oparta na architekturze mikroserwisowej i mikrofrontendowej. Platforma stanowi zestaw sprawdzonych narzędzi, za pomocą których możliwe jest zbudowanie od podstaw ekosystemu bankowości cyfrowej, a także integracja z gotowymi aplikacjami firm trzecich czy usługami chmurowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*