Comarch wprowadza własny punkt sprzedaży.

Czołowy producent systemówERP – firma Comarch zdecydowała się na wprowadzenie autorskiego, nowoczesnego punktu sprzedaży.

System Comarch Retail POS został zaprojektowany specjalnie do obsługi sklepów detalicznych, a wraz z Comarch ERP Altum tworzą pełne rozwiązanie do zarządzania firmą handlową.

Firma opisuje swoje nowe rozwiązanie jako program o łatwym, przejrzystym interfejsie, mogący działać nawet w trybie offline.

Działa on wydajnie nawet przy jednoczesnej pracy wielu urządzeń POS z centralą – program wysyła małe paczki danych do centrali, co usprawnia proces przesyłania, a ponadto współpracuje z Comarch ERP Altum, co przekłada się na dostęp do stanów magazynowych w czasie rzeczywistym.

Comarch Retail POS został wyposażony m.in. w funkcje wystawiania dokumentów: paragon, faktura, przyjmowanie reklamacji, przyjmowanie zwrotów z wykorzystaniem korekt paragonów lub faktur, przyjmowanie towarów do sklepu poprzez obsługę dokumentów MM-, MM+, przesuwanie towarów pomiędzy sklepami i wiele innych.

Comarch Retail POS to rozwiązanie, które w pełni odpowiada na nowe trendy w branży retail: jest aplikacją lekką pod względem technologicznym, szybką w działaniu, prostą w korzystaniu, a przede wszystkim przyjazną i użyteczną dla klienta.

Źródło: Graphcom BPC GUIDE-LUTY/MARZEC 2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*